Asus GTX780 Directcu II SLI Performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:D:D napıyosun onunla evin içinde. Günlük kullanılıyormuş gibi yerede sermişsin :D Dik bir yere dursun dekor gibi. Alemsin...

Mirkan kardeşim madem paran vardı neden bu kadar bütçeye intel değilde amd sistem topladın acaba merak ettim.

Ben bilgisayardan anlamam, anlamazdım daha doğrusu.
Herkes oyun sisteminde amd'nin daha iyi olduğunu söyledi.
Hikaye.. AMD, Intel'in 2 nesil gerisinden geliyor. Tek yaptığı aynı işlemciyi hız aşırtarak yeni model altında piyasaya sürmek; 8350, 9370 ve aralarındaki tüm modeller buna örnektir.

t0glb.jpg

https://www.technopat.net/forum/mas...amd-fx-8350-fx-8320-fx-6300-ve-fx-4300-a.html
Bu konuyu bir incelemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa süre sonra ikinci gtx780'i alıyorum.
Kartı tak, sli köprüsünü tak. Bu kadar değilmi ?
Farklı bir işlem ayar yapmayacağım sanırım.
Merak ettiğim bir şey de, görüntüyü monitöre hangi kartdan hangi kablo ile vermem gerektiği.
Hdmi, dvi, display port ?

Ekran kartım Asus gtx780 directcu ii oc modeli, sistemi yeni topladım. İkinci bir kart daha alsam performans da ve grafiklerde gözle görülür bir artış yaşar mıyım ?
Böyle birşey yapmama gerek var mı ?

Diğer sistem bileşenleri şu şekilde :

• Asus Crosshair V Formula-z anakart
  • Amd FX-8350 işlemci
  • Kingston Hyperx Beast 4x8 GB (32 GB) 2400 mhz ram
  • Kingston Hyperx 3k 240gb ssd
  • Seagate Barracuda 2 tb 64mb 7200 rpm
  • Aerocool strike x 1100watt gold plus psu

2. Nvidia gtx 780 şu an tamamen paranı boşa harcamış olursun çünkü gtx 780 in yetersiz olduğunda alırsan çok çok ucuza mal etmiş olursun . Bence en iyisi parayı yemek :cool:

2. Nvidia gtx 780 şu an tamamen paranı boşa harcamış olursun çünkü gtx 780 in yetersiz olduğunda alırsan çok çok ucuza mal etmiş olursun . Bence en iyisi parayı yemek :cool:
Kesinlikle katılıyorum, zaten şuanda GTX 780 Fiyat/Performans konusunda en kötü kartlardan biri. Burada herkes arkadaşın iyiliği için konuşuyor. Hani GTX 770 almış olsaydın ve ikinci bir GTX 770 almak isteseydin amenna, sadece 300 lira farkla (gtx 780) alabiliyordun. AMA ikinci bir GTX 780 = 1800 * 2 = 3600. Bu fiyata GTX 770'li ve 4770k'lı kasa toplanır be!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı