ASUS HD7850 DIRECTCU II CrossFire performansı nasıldır ?

ForAnAngeL gibi düşünüyorum. Ben olsam beklerdim kartın eski bir kart değil. Kötü bir kart da değil. Direkt 9000 serisine geçerdim ilerde.

Ama tabi değişiklik olsun dersen 8000 serisini bekle derim. Elindeki kartı da satarsın daha ucuza gelir.

Kartın performansından dolayımı SLI veya yeni nesil almak istiyorsun? Kart şu anki oyunları oynatabilir, hiç masrafa gerek yok ama benim tercihimde yeni nesilden yana olurdu.

Recep abi'nin eski ekran kartı yorumlarına bir göz atarsanız Crossfire yapmayı önermediğini görürsünüz. %100 performans artışı olsa tamam da olmuyor işte :D
Mevcut kartı, 8000 serisi kartlar çıkınca 2.el olarak satıp 400 lira üzerine ekleyip tek bir kart kullanabilirsin.
600 Watt +80 Plus sağlam bir PSU sorun çıkartmayacaktır.

Recep abi 8800GT SLI modda kullanmış ve pek tavsiye etmiyor. Bazı ayarları açamadığını söylüyor :D Bilmem aynı sorun sende olur mu. 7:30. saniyeden itibaren izlemeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi'nin eski ekran kartı yorumlarına bir göz atarsanız Crossfire yapmayı önermediğini görürsünüz. %100 performans artışı olsa tamam da olmuyor işte :D
Mevcut kartı, 8000 serisi kartlar çıkınca 2.el olarak satıp 400 lira üzerine ekleyip tek bir kart kullanabilirsin.
600 Watt +80 Plus sağlam bir PSU sorun çıkartmayacaktır.

Recep abi 8800GT SLI modda kullanmış ve pek tavsiye etmiyor. Bazı ayarları açamadığını söylüyor :D Bilmem aynı sorun sende olur mu. 7:30. saniyeden itibaren izlemeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sene 2010 sonuçta. Şu an SLI daha oturmuş gibi gözüküyor ancak ben de SLI ve CF'yi tavsiye etmem.

Bir de arkadaşlar, bu güç kaynakları çok abartılıyor. 300 Watt 80+ Silver bir güç kaynağı ile GTX 560 dahi tam yük altında çalışabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı