Asus H81M-K Tabanlı Windows 7 Bilgisayara Windows 10 Kurmak

Mehmet Aktaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 7 işletim sistemim var, daha yeni topladım Win 7 kurulu geldi. Ben Windows 10 .iso dosyasını indirdim. Onu Rufus ile flash'a atacağım. Hangi bölüm düzenini seçmeliyim? BIOS'um güncel değil galiba, onu güncellemem gerekir mi? Eğer güncelleyeceksem hangi işletim sisteminde indirip güncellemem gerek?
Anakartım: Asus H81M-K

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Windows 7 işletim sistemim var, daha yeni topladım Win 7 kurulu geldi. Ben Windows 10 .iso dosyasını indirdim. Onu Rufus ile flash'a atacağım. Hangi bölüm düzenini seçmeliyim? BIOS'um güncel değil galiba, onu güncellemem gerekir mi? Eğer güncelleyeceksem hangi işletim sisteminde indirip güncellemem gerek?
Anakartım: Asus H81M-K
Eğer Uefi modunda kuracaksanız Uefi için Gpt bölüm düzenini seçmelisiniz.

Evet Uefi kurulum yapacağım ama biosumu da güncellemem gerekmez mi? Formattan sonra anakart driverlerini cd den mi yüklemeliyim ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 10 Home/Pro (1511 TH2 Şubat 2016) İndir
Sürücüleri Anakartın sitesinden indirebilirsin, CD ile gelen sürücüler eskimiştir.
H81M-K - Destek (Sürücüler)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı