ASUS HD 7850 Facebook oyunlarında kasma

Konu başlığı komik olmuş. Kartta fabrika sorunu yoksa ve sıcaklar da idealse uzaktan yakından kartla alakası yok zaten. Tarayıcı ile veya internet hattınla alakalı olabilir. Veya işlemciyi yüksek kullanan bir şey...

HD 7850 ile Cityville oynayamıyorum sanma sakın :D Bilgisayarına gerekli gereksiz ayırt etmeden yüklemeler yapıp , temizleme işleri ile böyle şeyler yaşaman çok doğal .

İyi bir tarama yap ve gereksiz tüm yazılımları sil. Sistemine iyi bakmazsan zamanla yavaşlar . Mesela ben oyun hilelerini virüslü olduğunu göre göre bilgisayarıma alıyorum.

Ama cezasını da çekiyorum. Ne kadar uğraşırsan uğraş ilk anki performansa getiremezsin. En iyi çözüm basit bir format atmak .

Tabi şu ana kadarki önerileri harfiyen uyguladın ama sonuç alamadıysan .

Mehmet neden böylesin anlamıyorum. Konu açıyorsun, birkaç yorum yazıyorsun ve bir daha gelmiyorsun. Şaka mısın ? Bu konuyu hatırlıyorsam daha önce de açmıştın.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı