ASUS HD7850 DirectCU 1GB GDDR5 256 Bit Nasıldır?

EKRAN KARTI DEĞİŞTİRSEM Mİ, GTA 5'İ HANGİ AYARLARDA OYNARIM

• Oy verenlerin toplamı
    9
  • Anket kapandı .

Emrah Şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
  • Anakart=760GM-P23 (FX) AM3+ AMD 760G+SB710 DDR3 1333MHz DVI&VGA Anakart
  • Ram=8GB RipjawsX DDR3 1333MHz CL9 Tek Modül Ram
  • Ekran Kartı=ASUS HD7850 DirectCU 1GB GDDR5 256Bit DX11.1 Ekran Kartı
  • İşlemci=FX X6 6100 Soket AM3+ 3.3GHz 14MB Cache 32nm İşlemci

Arkadaşlar yukarıda gördüğünüz sistemimi geçen sene topladım, kafamda belirlediğim oyunları oynamak için toplamıştım(Crysis 3, Farcry 3...) Güzel bir performans aldım. Battlefield 4'ü single olarak bitirdim fakat multiplayerında rahatsız edici bir biçimde kasma sorunları yaşıyorum, low ayarlara indirdim kasma oranı az da olsa azaldı. Ekran kartı değiştirmem konusunda karar veremedim. GTA V'i ekran kartımı değiştirmezsem hangi ayarlarda açarım. Sistemim ile ilgili önerilerinizi söylerseniz memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın dediğin oyunu kasmadan oynatır. Aynı kartın 2 gb modeli bende var şu an çok memnunum.

7850'den Gtx 760'a çıkmak çok fazla birşey fark etmez. 18 ay daha kullandıktan sonra ufak bir upgrade ile yolunuza devam edersiniz.

Öneriniz için sağ olun Watch Dogs, Gta 5 ve E3'teki oyunları sizce hangi ayarlarda oynayabilirim?

Öneriniz için sağ olun Watch Dogs, Gta 5 ve E3'teki oyunları sizce hangi ayarlarda oynayabilirim?
WatchDogs'dan şu anda bişey beklemeyin çünkü güncelleme gelmesi gerekiyor optimizasyon özürlü. Ama 1366*768 ayarlarda sizin ekran kartınıza denk Gtx 660 ile Ultra ayarlarda 45 fps alıyorum.

Optimize edildiğinde SMAA X8'le bile 40'dan aşağı düşmez.

Önerilerle motivasyonum maximuma çıktı cidden çok teşekkür ederim monitörüm 1440*900 Battlefield 4'ün multiplayerında neden böyle bir sıkıntı yarattı anlamış değilim doğrusu.

Önerilerle motivasyonum maximuma çıktı cidden çok teşekkür ederim monitörüm 1440*900 Battlefield 4'ün multiplayerında neden böyle bir sıkıntı yarattı anlamış değilim doğrusu.
Multiplayer'da kasması çok sıkıntı değil, ben Bf3 multi oynarken grafiklerin bu kadar güzel olmasında rağmen nasıl 60 fps olduğunu anlamadım açıkcası. Kafaya takmanıza gerek yok yani.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı