ASUS HD7850 DirectCU 1GB GDDR5 256 Bit [Tavsiyeleriniz ve Görüşleriniz Önemli]

EKRAN KARTI DEĞİŞTİRSEM Mİ, GTA 5'İ HANGİ AYARLARDA OYNARIM

• Tavsiye

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2
  • Anket kapandı .

Emrah Şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
Anakart=760GM-P23 (FX) AM3+ AMD 760G+SB710 DDR3 1333MHz DVI&VGA Anakart
Ram=8GB RipjawsX DDR3 1333MHz CL9 Tek Modül Ram
Ekran Kartı=ASUS
HD7850 DirectCU 1GB GDDR5 256Bit DX11.1 Ekran Kartı
İşlemci=FX X6 6100 Soket AM3+ 3.3GHz 14MB Cache 32nm İşlemci

Arkadaşlar yukarıda gördüğünüz sistemimi geçen sene topladım, kafamda belirlediğim oyunları oynamak için toplamıştım(Crysis 3, Farcry 3...)Güzel bir performans aldım.Battlefield 4'ü single olarak bitirdim fakat multiplayerında rahatsız edici bir biçimde kasma sorunları yaşıyorum, low ayarlara indirdim kasma oranı az da olsa azaldı.Ekran kartı değiştirmem konusunda karar veremedim.GTA V'i ekran kartımı değiştirmezsem hangi ayarlarda açarım.Sistemim ile ilgili önerilerinizi söylerseniz memnun olurum.

Sürücülerini güncelle.Bende Hd7850 1GB kullanıyorum.Uretici firmanın sitesindende bi kontrol et.Amd nin sitesisine girip catalyst 14.6 olması lazım en guncel onu indir kur.(Guncelleme yaparken eskı surumu kaldırmayı unutma).Ekran kartını degiştireceksen Gtx760 şuan en en uygun kart.Aynı fiyata gelen Amd karta tercih edebilirsin sana kalımış.

GTA V Sistem Gereksinimleri:
- İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
- İşlemci: İntel i3/i5/i7 veya dört çekirdekli AMD FX Serisi
- Bellek: 4 GB veya üzeri
- Sabit Disk Boş Alan: 30 – 35 GB
- Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 ve üzeri veya AMD HD 6800 ve üzeri (256 bit Ekran Kartı ) – Shader Model 4.0 ve üzeri, DirectX 10 ve üzeri destekli
- Ses Kartı: DirectX 9.0 Uyumlu ses kartı

Bazı kaynaklarda bunlar belirtilmiş ama dogru olup omadıgını bilmiyorum.

Amd catalystten yazılım güncelleme bölümüne baktım güncel diyoramd sitesinden hd 7000 serisinde güncellemiştim.Sen memnun musun bf 4'ü hangi ayarlarda oynadın.Gta 5'i açar mı sence

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı