ASUS HD7850 DirectCU 1GB GDDR5 256 Bit Nasıldır?

EKRAN KARTI DEĞİŞTİRSEM Mİ, GTA 5'İ HANGİ AYARLARDA OYNARIM

• Oy verenlerin toplamı
    9
  • Anket kapandı .
Yeni çıkacak oyunları çok rahat oynatır. Kafanıza takmaya gerek yok. Bende de var aynı kart çok memnunum eminim 1 yıl daha götürür. Gtx760 alırsanız pek bir şey fark etmez.

Sistemimden memnunum sadece ilerisi açısından düşündüğüm için kafamda bu soru işareti oluştu. 1 GB 256 Bit olması kartı biraz geri plana atıyor aslında Battlefield 4'teki kasma sorununa anlam veremedim. EA oyunlarını özellikle de BF serisine grafik açısından mental anlamda fazla sistem istiyor, bu konuda Rockstars Game'i destekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimden memnunum sadece ilerisi açısından düşündüğüm için kafamda bu soru işareti oluştu. 1 GB 256 Bit olması kartı biraz geri plana atıyor aslında Battlefield 4'teki kasma sorununa anlam veremedim. EA oyunlarını özellikle de BF serisine grafik açısından mental anlamda fazla sistem istiyor, bu konuda Rockstars Game'i destekliyorum.
Benimki 192 bit :D Çok fazla bir şey fark etmiyor merak etme.

:D Temiz devam edebiliriz kartımla o zaman tavsiyeleriniz ve önerileriniz için teşekkürler. Bu arada benim gibi oyun manyağıysanız origin id ve steam id alabilirim. Her ne kadar fazla orijinal oyunum olmasa da origin hesabım idare eder.

:D Temiz devam edebiliriz kartımla o zaman tavsiyeleriniz ve önerileriniz için teşekkürler. Bu arada benim gibi oyun manyağıysanız origin id ve steam id alabilirim. Her ne kadar fazla orijinal oyunum olmasa da origin hesabım idare eder.

• Steam: 53DarkKnight53
  • Origin:RTRNOFDARKKNIGHT
  • Uplay: TPDarkKnight

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı