Asus HD7950 DC2T Ses sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

115

Hectopat
Arkadaşlar geçenlerde crysis oynuyordum. İşletim sistemim win 8 64 bit -crack bulmasında baya sıkıntı çekmiştim sonunda buldum ama-. Sonra ekran kartından acayip bir uğultu sesi geldi. Battlefiled oynadığımda böyle bir sıkıntı yoktu. Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir?

Kardeş sana gökhan benim facebook adresi mi attı bir bakar mısın?

- - - Güncellendi - - -

Sorun Çözülmüştür KONU KİLİT

Videoda sadece İşlemcinin fanı takılı arkadaki cızırtı sesi beni tedirgin ediyor,tamam garantiye göndericem ama sıkıntı nerede adama cızırtı geliyor diyecem tamir etmeden geri göndericekler^^
Garantiye gönder daha demedim ki :) Dediklerimi bir uygula düzelmez ise gönderirsin.
Eğer sende de Alperende ki gibi sadece 1 oyunda böyle ise oynamazsın olur biter :)

- - - Güncellendi - - -

Kardeş sana gökhan benim facebook adresi mi attı bir bakar mısın?

- - - Güncellendi - - -

Sorun Çözülmüştür KONU KİLİT
Nasıl çözüldüğünü yazarsan daha iyi olur.

Sadece crysis'de oluyor arkadaşlar, ama içinize sinmezse siz kendinize kurun bir deneyin ;)

Sadece crysis'de oluyor arkadaşlar, ama içinize sinmezse siz kendinize kurun bir deneyin ;)
İleride tekrar olursa başka oyunlarda veya başka bir problemde son yazdıklarımı uygulayıp düzelme olmaz ise garantiye verin çünkü sesler normal değil.

İleride tekrar olursa başka oyunlarda veya başka bir problemde son yazdıklarımı uygulayıp düzelme olmaz ise garantiye verin çünkü sesler normal değil.

Aynı durum Alperen arkadaşımızda da varmış eğer diğer arkadaşlarımızda da varsa sıkıntı yok bu arada Murat senin dediğin gibi yaptım ama gene ses geliyor,fark etmiyor ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı