ASUS K53sv Windows 10 sorunu

Ozguryigit

Decapat
Merhabalar arkadaşlar ASUS K53V Model laptopum var eski bir PC 2011 model buna Windows 10 yukledim fakat Driver eksigi var. Windows uptade ve aygit yöneticisi güncel Driver bulmuyor ama eksik touch pad ve ses acma kapama çalışmıyor, ASUS resmi sitesi de Driver'lara baktım Win10 icin hiç-bir Driver yayinlamamislar bu sorunu nasil cozerim

Hocam touch-pad üreticisi kimse onun sitesine girip bir bakın derim. Bir de bazen bilgisayar güncelleme aldıkça kendi kendine driverı bulabiliyor. Ses açma kapama dediğinizi tam anlayamadım ?

Yüklenmeyen sürücülerin resmini aygıt yöneticisinden atarmısınız?
Hocam aygit yöneticisinde butun sürücüler yüklü yuklu olmayan yok
Hocam touch-pad üreticisi kimse onun sitesine girip bir bakın derim. Bir de bazen bilgisayar güncelleme aldıkça kendi kendine driverı bulabiliyor. Ses açma kapama dediğinizi tam anlayamadım ?
Ses yükseltme ve alçaltma tuşlari demek istedigim klavyede çalışmıyor illa sag alttan hoparlor simgesinden ayarlamam lazim
Windows 10 driveri yoksa Windows 8.1 veya 7 driverlarini kurmayi deneyebilirsin, bazi eski laptoplarda böyle ise yariyor.
Denedim windows 7 driverleri kurmayı denedim çalışmiyor birde windows 8 driverlerini deneyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı