Asus K555L eGPU uyumlu mu?

elrici

Hectopat
Benim dizüstümün modeli Asus K555L, buna ben ekran kartı takmak istiyorum. Takmak istediğim kart GTX1650. Benim bilgisayarımda uyumlu slot var mı (mini PCİ slotu mu neydi adı?)? Ben bunu öğrenmek istiyorum. Bir de whitelist nedir bende var mı yok mu bir bilgilendirirseniz sevinirim. Son olarak benim bilgisayarımda M.2 sotu var mı ona da takabilir miyim? Bu mini PCI girişini bana detaylıca anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle GTX1650 alacağınıza masaüstü bir sistem toplamınız sizin için daha iyi olur. Öncelikle evet ekran kartı takabilirsiniz. Bu işlemde kasanın altında ki WI-FI adaptörünün takılı olduğu yerdeki slotundan çıkartıp eGPU'nun küçük aparatını takmanızdır.

Ben kararımı değiştirdim hocam RX580 alacağım.Bir de neden ki o ekran kartını ileride masaüstüne takarım ayrıca PSU yu da kullanırım ileriye dönük 600W alıyorum onun için. Bir de SSD alacağım yani ileride de kullanabileceğim.
Ben kararımı değiştirdim hocam RX580 alacağım.Bir de neden ki o ekran kartını ileride masaüstüne takarım ayrıca PSU yu da kullanırım ileriye dönük 600W alıyorum onun için. Bir de SSD alacağım yani ileride de kullanabileceğim.
Öncelikle GTX1650 alacağınıza masaüstü bir sistem toplamınız sizin için daha iyi olur. Öncelikle evet ekran kartı takabilirsiniz. Bu işlemde kasanın altında ki WI-FI adaptörünün takılı olduğu yerdeki slotundan çıkartıp eGPU'nun küçük aparatını takmanızdır.

Kesinlikle 80+ Plus tercih edin, SSD şart bütçenize en uygun ve en çok kapasiteli SSD'yi seçmeye çalışın. PSU olarak Cooler Master, SSD olarak Samsung almaya özen gösterin.

Kesinlikle 80+ Plus tercih edin, SSD şart bütçenize en uygun ve en çok kapasiteli SSD'yi seçmeye çalışın. PSU olarak Cooler Master, SSD olarak Samsung almaya özen gösterin.
Hocam PSU olarak CM 600W 80+ SSD olarak Adata nın çok satan 240GB lık modelinden alacağım.
Aslında full upgrade yapmak için SSD de alacağım RAM de. Bu egpu konusunu daha önceden yapan varsa nolur yardımcı olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı