Asus K555U Oyun Oynarken Aniden Kapanma Sorunu

Alperenyılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün Asus k555u marka ve modelli bilgisayarımdan CS GO oynuyordum. Bir anda bilgisayarın gücü kesildi. Tamamen gitti kapandı yani. Şarj ışığı olsun güç ışığı olsun yanmıyor. Forumları biraz gezdim ve anakartının yanmış olabileceği söylendi. Soğutucu kullanmıyorum. Ürünü mediamarkttan gecen sene aldım ve garantisi hala devam ediyor. Direkt götürsem alıp hallederler mi anakarttan başka bir şey olma ihtimali var mıdır şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün Asus k555u marka ve modelli bilgisayarımdan CS GO oynuyordum. Bir anda bilgisayarın gücü kesildi. Tamamen gitti kapandı yani. Şarj ışığı olsun güç ışığı olsun yanmıyor. Forumları biraz gezdim ve anakartının yanmış olabileceği söylendi. Soğutucu kullanmıyorum. Ürünü mediamarkttan gecen sene aldım ve garantisi hala devam ediyor. Direkt götürsem alıp hallederler mi anakarttan başka bir şey olma ihtimali var mıdır şimdiden teşekkürler
Ben de aynı cihazı kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım. Servis garanti varsa sorunsuz halledebilir.

Hepsiburada.com'dan aldım. Size tavsiyem direkt olarak kayıt oluşturup Asus'a gönderin.

Direk Asus servise götür mediamarkt'a götürürsen vakit kaybedersin tamir olması adına.

Direk götür servise faturanı da yanına al zaten Asus'un sitesinden garanti sorgusu yaptığında süreyi göreceksin faturaya bakmıyorlar bile ama yine de götür. Herşeyi götür sorun yaşamazsın en azından. Herhangi bir ücret vermezsin.

Direk götür servise faturanı da yanına al zaten Asus'un sitesinden garanti sorgusu yaptığında süreyi göreceksin faturaya bakmıyorlar bile ama yine de götür. Herşeyi götür sorun yaşamazsın en azından. Herhangi bir ücret vermezsin.
Şuan yapıyım mı asusun sitesinden kayıt hocam garanti takibi için

Yapabilirsin tabii ki. Asus'un yetkili servisine götür cihazı yanlız müşteri hizmetlerini ara sor ya da mediamarkt'a gidersen durumunu anlat onlar da adres ve telefonu paylaşıyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı