Çözüldü ASUS K555UB Clover Akan Yazılar Ardından Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba, ilk denememde panic hatası aldım ardından clover dosyası içindeki “ fake ” hariç tüm dosyaları sildim, sorun düzeldi ama şimdi Clover ekranında tüm ayarları yaptıktan sonra enter'a bastım. Yazılar akmaya başladı ancak sonrasında siyah ekranla karşılaştım. Umarım birileri çözüm önerisinde bulunur.

Intel Core İ7, NVIDIA 940M. Ekran kartını clover üzerinden devredışı bıraktım, mobil config seçtim.
Mojave kurmaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ilk denememde panic hatası aldım ardından clover dosyası içindeki “ fake ” hariç tüm dosyaları sildim, sorun düzeldi ama şimdi Clover ekranında tüm ayarları yaptıktan sonra enter'a bastım. Yazılar akmaya başladı ancak sonrasında siyah ekranla karşılaştım. Umarım birileri çözüm önerisinde bulunur.

Intel Core İ7, NVIDIA 940M. Ekran kartını clover üzerinden devredışı bıraktım, mobil config seçtim.
Mojave kurmaya çalışıyorum.
Bu hatayı boot macOS with injected seçeneği ile geçmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı