ASUS K55VD laptopa macOS kurulur mu?

Efbiay0

Decapat
RAM
8GB
İşlemci
i5 3210M
Bu eski laptopa macOS kurmak mümkün müdür? Mümkünse detaylı rehber atabilir misiniz?
Laptopta i3 3210M işlemci, 8 GB DDR3 RAM, 870 EVO SSD ve 610M ekran kartı var. Galiba NVIDIA ekran kartı bozuk o yüzden işlemcinin dahili grafik birimini kullanmak istiyorum.

Bu eski laptopa macOS kurmak mümkün müdür? Mümkünse detaylı rehber atabilir misiniz?
Laptopta i3 3210M işlemci, 8 GB DDR3 RAM, 870 EVO SSD ve 610M ekran kartı var. Galiba NVIDIA ekran kartı bozuk o yüzden işlemcinin dahili grafik birimini kullanmak istiyorum.

Big Sur kurulumu gerceklestirebiliriz. BIOS'ta ekran kartini disable etmek icin gerekli ayar var mi? Yoksa SSDT hazirlamam lazim.
Taylor Swift dinleyicisi misiniz?

Big Sur kurulumu gerceklestirebiliriz. BIOS'ta ekran kartini disable etmek icin gerekli ayar var mi? Yoksa SSDT hazirlamam lazim.
taylor Swift dinleyicisi misiniz?
Evet ekran kartını kapatmak için ayar var. Uygun bir kurulum rehberi atabilir misiniz?
Taylor Swift dinlediğim çok belli oluyor galiba 😳

Config'i attım. USB belleği boot ettim. Çıkan ekranda "Install macOS Big Sur" yazan seçeneği seçtim fakat "This version of macOS X is not supported on this platform!" hatasını aldım. Bu hatayı nasıl çözerim?
SMBIOS degistirin. Rehber: GenSMBIOS kullanımı SMBIOS'u MacbookPro12,1 yapmaniz yeterli.

Attığınız rehberi uyguladım ve başarılı bir şekilde kurulum ekranına geldim. Fakat şu an laptopta halihazırda Arch Linux yüklü. MacOS'u Arch Linux ile Dual boot şekilde kullanabilir miyim?

Geri
Yukarı