ASUS K55VD Nasıl Upgrade Ederim ?

umutbabaaaa

Hectopat
Makaleler
7
Merhaba, K55VD Notebook'a sahibim. Birkaç sorum var:

1. GT610M 2GB ekran kartı var. Bunu değiştirme şansımız var mıdır ?

2. Bilgisayarımda 4GB DDR3 RAM takılı. 4GB tek slot DDR3 RAM taksam, performans artışı olur mu ?

3. Oyun için Windows 7 64 Bit mi, yoksa Windows 8 mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların windows 8 de daha iyi çalıştığını söylebilirim. Ayrıca en son windows sürümü olduğu için daha başarılı bir işletim sistemi. Ayrıca 4 GB daha ram takman kesinlikle performansını olumlu etkileyecektir.

İlk olarak gt 610m anakarta gömülü bir gpu diye biliyorum. Eğer performans artışı istiyorsan kesinlikle bir ssd almalısın. Üstüne de Windows 8 64 bit kurdun mu tamamdır.

İlk olarak gt 610m anakarta gömülü bir gpu diye biliyorum. Eğer performans artışı istiyorsan kesinlikle bir ssd almalısın. Üstüne de Windows 8 64 bit kurdun mu tamamdır.

Oyunlarda etki edecek mi peki?
Windows 8 oyun performansı win 7 ye göre fark ediyormu ? İlk defa kullanıcam windows 8 adapte olabilirmiyim ? Kullanmıştım bir ara ama tam bilmiyorum..

Oyunlarda etki edecekmi peki
windows 8 oyun performansı win 7 ye göre fark ediyormu ?
ilk defa kullanıcam windows 8 adapte olabilirmiyim ?
kullanmıştım bir ara ama tam bilmiyorum..
SSD bilgisayarın açılışında, programların açılışında gözle görülür fark edecektir. Oyunlar içinse sadece oyunun yükleme bölümlerinde hızlanma olur.
SSD için en iyi işletim sistemi Windows 8 zaten. Adapte olmada sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Aslında her şey daha sade ve basit aradığını kolayca bulabilme gibi özellikler var. Ayrıca daha stabil daha güncel. Oyunlarda da en iyi performansı Windows 8 ile alırsın. Kısaca adapte olman 1 haftanı alır belki daha az.
Notebook da GT 610M kart var. Buyur burda bazı oyunların fps değerleri bu kart için var.
NVIDIA GeForce 610M - NotebookCheck.net Tech

Lütfen açacağınız konularda başlığınızın konuyu özetlemesine özen gösterin. Bu şekilde hem, sorununuza daha çabuk çözüm bulursunuz, hem de konu, daha fazla kişiye yardımcı olmuş olur.

Oyunların windows 8 de daha iyi çalıştığını söylebilirim. Ayrıca en son windows sürümü olduğu için daha başarılı bir işletim sistemi. Ayrıca 4 GB daha ram takman kesinlikle performansını olumlu etkileyecektir.

4 GB daha RAM takmasının performans getirisi "0" olacaktır.

Merhaba K55VD Notebook'a sahibim. Birkaç sorum var:

1. GT610M 2GB ekran kartı var. Bunu değiştirme şansımız var mıdır ?

2. Bilgisayarımda 4GB DDR3 RAM takılı. 4GB tek slot DDR3 RAM taksam, performans artışı olur mu ?

3. Oyun için Windows 7 64 Bit mi, yoksa Windows 8 mi ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı