ASUS K55VJ Mac OS X Kurulum Sorunu

mertkaratas_211

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler forumda yeniyim. Asus k55vj (i7 8gb ram 128 gb ssd+750 gb hdd ve nvida 635 m ekran kartı) bilgisayarıma mac os kurmak istiyorum fakat USB'den ekran geliyor, kurulum sayfasına tıklıyorum, siyah boot ekranı ve yazılar geldikten sonra ekran siyah şekilde takılıp kalıyor. Sorunu çözemedim bir türlü. Ne yapmam gerekiyor ya da nerede yanlış yapıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey ben Windows'u istemiyorum sadece mac olsun isitiyorum. 750 gb hdd yi söktüm sadece ssd var bios ayarlarını yaptım usb içinden nvda dosylarını da sildim fakat yine aynı siyah ekranda takılı kalıyor.

USB'nin heryerini karıştırdım ama ne yaptığımı bilmiyorum yükleme sayfası açıldı :D

Recep bey kurulum yaptı yeniden başlattı pc kendini ama açılmıyor ne yapmam gerekiyor şimdi?

Bu hata geldi fotoğrafını yükledim.

Recep bey şu anda siyah ekranda sadece 6 yazıyor sebebi nedir bilgisayar açılmıyor?

Dosya Ekleri

• IMG_2316.jpg
    IMG_2316.jpg
    824,6 KB · Görüntüleme: 413
Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey ben Windows'u istemiyorum sadece mac olsun isitiyorum. 750 gb hdd yi söktüm sadece ssd var bios ayarlarını yaptım usb içinden nvda dosylarını da sildim fakat yine aynı siyah ekranda takılı kalıyor.

USB'nin heryerini karıştırdım ama ne yaptığımı bilmiyorum yükleme sayfası açıldı :D

Recep bey kurulum yaptı yeniden başlattı pc kendini ama açılmıyor ne yapmam gerekiyor şimdi?

Bu hata geldi fotoğrafını yükledim.

Recep bey şu anda siyah ekranda sadece 6 yazıyor sebebi nedir bilgisayar açılmıyor?
GraphicsEnabler=No ve Yes şeklinde birde -x komutu ile açmayı deneyiniz. Olmadı ikisini birlikte kullanarak deneyiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı