Asus P7H55 Anakart Mac Os X Mavericks Kurulum Sorunu

BigDVD

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ;

Arkadaşlar ben aşağıdaki donanımlarıma uygun Mac Os X Mavericks'i Recep Baltaş arkadaşımızın hazırlamış olduğu videoyu izleyerek yüklemeyi yaptım. Fakat HDD'den boot etmeyi bir şekilde yapamadım. Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere sol taraftaki aygıtlar listesinde HDD görünmüyor sadece USB bellek görünüyor ama sistem HDD'ye sistemi yükledi. Bu arada HDD 320GB Toshiba.

Bu resimde sol taraftaki Aygıtlar bölümünde HDD görünmüyor.
1.jpg

Fakat bu resimdeki Disk Bilgisinde HDD Görünüyor.
2.jpg

Bu resimde sistem bilgilerim.
3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler arkadaşım sayende hallettim. Şimdi ise Sabit diskten BOOT etmeyi bir türlü yapamadım. Video'daki yönergeleri harfiyen yerine getirdim fakat bilgisayardan USB belleği çıkardığımda sabit diskten BOOT etmiyor. Siyah ekran geliyor sol üst köşede ''-'' simgesi sürekli yanıp sönüyor.

USB olmadan açılması için gereken ayarları doğru yapmıyprsun demek. Bir şeyleri eksik yapıyorsundur. Video'daki talimatları dikkatlice incele. Gözden kaçan bir şey vardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı