Asus Laptop Donup Kalıyor

Bilgisayarcının taktığı HDD'nin sıfır olduğundan emin misiniz? Aynı sorunu yaşayan kişiler genellikle BİOS güncellemesini yaptık'dan sonra sorunu çözmüşler.
Hocam 3 farklı hdd denedik canı 100 zaten. Başka ne yapılabilir bilemedim.
Hocam 3 kez farklı hdd taktik gene aynı . Ne yapılabilir başka
Bilgisayarcının taktığı HDD'nin sıfır olduğundan emin misiniz? Aynı sorunu yaşayan kişiler genellikle BİOS güncellemesini yaptık'dan sonra sorunu çözmüşler.

Son düzenleme:
Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Intel HD Graphics > Sağ tıkla > Sürücüyü güncelleştir
Yukarıdaki yöntemde sürücü güncelse;
Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Intel HD Graphics > Sağ tıkla > Özellikler > Sürücü (Üst sekmede)> Sürücüye geri dön
Bu yöntemin işe yaraması lazım bir deneyin. Olmazsa farklı bir yöntem denememiz gerekecek.

Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Intel HD Graphics > Sağ tıkla > Sürücüyü güncelleştir
Yukarıdaki yöntemde sürücü güncelse;
Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Intel HD Graphics > Sağ tıkla > Özellikler > Sürücü (Üst sekmede)> Sürücüye geri dön
Bu yöntemin işe yaraması lazım bir deneyin. Olmazsa farklı bir yöntem denememiz gerekecek.
Hocam sagolun yardim için ama yine olmadı kafayı yemek üzereyim. Birisi lütfen yardim etsin :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı