ASUS Laptop ekran bir anda kapanıyor

Kirp1

Femtopat
Daha fazla  
Ben Rocket League için driverimı güncelledim fakat otomatik güncelleme yaptım ve bunun yüzünden laptop(ASUS Marka Intel i5 NVIDIA GeForce 740M Ekran kartlı) ekranım bir anda kapanıyor ve ben driveri elle güncelleme nasıl yapacağım ya da ekran kapanmasının farklı bir nedeni var mı?

Ben Rocket League için driverimı güncelledim fakat otomatik güncelleme yaptım ve bunun yüzünden laptop(ASUS marka Intel i5 NVIDIA GeForce 740M ekran kartlı) ekranım bir anda kapanıyor ve ben driveri elle güncelleme nasıl yapacağım ya da ekran kapanmasının farklı bir nedeni var mı?

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi senden 2 isteğimden birisi bu, bunu oku ve adımlarını uygula sonra bana işletim sistemini söyle, daha doğrusu bunu yapmadan önce bana işletim sistemini söyle.
Ben Rocket League için driverimı güncelledim fakat otomatik güncelleme yaptım ve bunun yüzünden laptop(ASUS marka Intel i5 NVIDIA GeForce 740M ekran kartlı) ekranım bir anda kapanıyor ve ben driveri elle güncelleme nasıl yapacağım ya da ekran kapanmasının farklı bir nedeni var mı?

İşlemci modelini yazar mısın?

DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi senden 2 isteğimden birisi bu, bunu oku ve adımlarını uygula sonra bana işletim sistemini söyle, daha doğrusu bunu yapmadan önce bana işletim sistemini söyle.

İşlemci modelini yazar mısın?
İşletim Sistemim Windows 10 64 Bit
İşlemciyide sormuşsun oda Intel core i5-4200CPU
İşlemciyide sormuşsun oda Intel core i5-4200CPU

Geri
Yukarı