Laptop bir anda kapanıyor

cherie

Picopat
Oyun oynuyorum laptopun ekranı bir anda tak diye gidiyor laptop kapanıyor. Şarj sıkıntısı yok. Sarja bağlı oynuyorum. Problem ne olabilir?

Adaptör yetersiz geliyor olabilir, aşırı ısınma olabilir. Daha fazla bilgi lazım.
Hocam adaptör yetersiz değil nerden baksanız 9 aydır kullanıyorum laptopu, hiçbir sıkıntı yoktu. Ta ki dün oyun oynarken ekranın birden gidip laptop kendini kapatana kadar. Ve sıcak değil hava serin. 2. Kez oluyor bu neden olduğunu anlamadım.

Hocam adaptör yetersiz değil nereden baksanız 9 aydır kullanıyorum laptopu, hiçbir sıkıntı yoktu. Ta ki dün oyun oynarken ekranın birden gidip laptop kendini kapatana kadar. Ve sıcak değil hava serin. 2. Kez oluyor bu neden olduğunu anlamadım.

Oyun esnasında sıcaklık değerini ölçün, havanın serinliğiyle cihazın iç ısısının çok alakası yok. Yaz ayındayız.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum sıcaktan dolayı geceleri oynayıp bu durumu test edebilirsiniz.
Knk detaylı iç temizlik ve kaliteli bir termal macun sorunu çözer altına birde tek faili veya 6 fanli sogutu alırsanız 3 4 ay idare eder her 6 ayda bir temizlik şart

Hocam ama hava sıcak değil, laptop ısınmıyor yani.

Ayrıca dün gece oynarken de oldu bu. Yani problem sıcak olmasi değil.
Knk olay havanın sıcak olması değil islemci yüke biniyor oyuna girince bir süre sonra çok ısındığı için sistemi koruma amaçlı kapatıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı