Asus laptop ışık sızması

keşke biraz daha uğraşsaydın. sonuç alanlar da varmış. bendekinde sol ve sağ alt köşelerde var ve film izlerken çok belli oluyor. attığım mailler işe yarar mı sence
3-4 ay evvel ben de mailler atmıştım ithalatçı firmayla görüşmüştüm falan ama ben bir netice sağlayamadım zaten uygun bir cihaz almak için 4 ay kadar Tüketici Hakem Heyeti başvurumun sonuçlanmasını bekledim 1-2 ay kadar da cihazı alabilmek için uğraştım gerçekten canımı sıktılar bir daha seslerini dahi duymak istemiyorum açıkçası bu yüzden de uğraşmadım hocam.
Yeni aldıysan 14 gün geçmediyse iade et direk. Tüketici hakem heyetine başvur.
Cihaz değişimden geldi hocam zaten önceki cihazı da 2016 sonunda almıştım.

Bende Asusun bir monitörü var yaklaşık 4 senelik hiç bir problem yaşamadım yan ekran olarakda gayet güzel iş yapıyor ben gayet memnunum hem dier 144hz monitör gözlerimi yorarken 60hz lik ips panel monitör o kadar olmuyor

144hz lik panel nasıl gözünüzü yoruyor ? Tam tersi olması gerek yüksek fps aldığınız oyunlarda 60 hz monitör yetersiz kalır ve yırtılmalardan dolayı tam tersi güzünüzü yorar

birader senin cihaz mıydı ışık sızmasından gönderip sonuç aldığın?

Evet monitör dü benimkisi ilkinde değişim veya para iadesi oldu bende değişim olarak değerlendirdim ama 2. Sinde daha çok çıktı ama değiştirmediler onarıp yollamışlar bende kullanıyorum gayet iyi durumda.Birde ilkini kendim götürdüm onun etkisi nedir bilmiyorum bir arkadaş daha kendisi götürdüğünde değişim olmuş inceleyen Kişiler farklı olablir. Kargoyla gönderdiğimde değişim olmadı

Birde benim anlamadığım olay bu işler Türkiye Asus ta böyle işliyor yabancı forumlarda okudum insanlar 9-10 kere alıp sorunlu çıkıp iade yapanlar var.

Birde benim anlamadığım olay bu işler Türkiye Asus ta böyle işliyor yabancı forumlarda okudum insanlar 9-10 kere alıp sorunlu çıkıp iade yapanlar var.
[/QUOTE
Aynen ben de okudum. inşAllah bir sonuç alırım. ben zaten ille değişim olsun demiyorum onarım olsa ona razıyım. Ama şunu da bilsinler ben bu cihazı öyle ışık sızması var şekilde kullanmam!!! düzeltilene kadar uğraşacağım. ben zaten öğrenciyim. ne zorluklarla aldım bu bilgisayarı. yok bi de bozuk bozuk kullanacak mıyım?

Aynen ben de okudum. inşAllah bir sonuç alırım. ben zaten ille değişim olsun demiyorum onarım olsa ona razıyım. Ama şunu da bilsinler ben bu cihazı öyle ışık sızması var şekilde kullanmam!!! düzeltilene kadar uğraşacağım. ben zaten öğrenciyim. ne zorluklarla aldım bu bilgisayarı. yok bi de bozuk bozuk kullanacak mıyım?

Olumsuz sonuçlanırsa Vaktin varsa kesinlikle tüketici mahkemesine git ve maille iletişime geç dediğim gibi e-mail bu süreçte senin için delil olacaktır

ASUS'un teknik servisinden çok fazla bi' şey ümit etmeyin. Ben sağlam gönderdiğim bilgisayarı bozuk aldım. Tüketici mahkemesiyle para iadesi aldım. Rezalet bir servis rezalet iletişim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı