Asus laptop ışık sızması

sa kardeşim. asusu aradım ve bilgisayarın panelinin değiştiğini söylediler. ışık sızması panel değişimi ile mi tamir ediliyor? bir bilgin var mı?

Evet panel değiştirildiğinde sorunsuz panel taktıysalar ışık sızmasından kurtulmuşsunuzdur. Benim monitörümdede paneli değiştirerek sorunu giderdiler

Bir de yazılım güncellemesi yapmışlar. bilgisayarımdaki veriler silinmiş midir?

O konuda hiç bir fikrim yok ama ışık sızmasına neden yazılım güncellemesi yapmaları gereksinki. Paneli değiştirdiklerinde sorun ortadan kalkmış olacak.

Size ulaştığında sonucu paylaşın merak ediyorum umarım sorunu çözmüşlerdir

O konuda hiç bir fikrim yok ama ışık sızmasına neden yazılım güncellemesi yapmaları gereksinki. Paneli değiştirdiklerinde sorun ortadan kalkmış olacak.

Size ulaştığında sonucu paylaşın merak ediyorum umarım sorunu çözmüşlerdir
Bilgisayarımda bios güncellemesi yapılmış. dosyalar silinmiş midir?

Resimleri varsa karanlık ortamda paylaşırmışsınız belki ıps Glow dur ıps glow ve ışık sızması karıştırılıyor bazen

Selam, son durum nedir ? Bendede aynı cihaz var ve birebir aynı yerlerde ışık sızması var. Keşke netten alsaydım iade ederdim. Alalı bir hafta bile olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı