Asus laptop yavaş açılıyor

Atacker

Decapat
Bir Asus laptopum var. 2-3 ay önce format atıldı. Formattan sonra bir sıkıntı yoktu. Ama şimdi çok yavaş açılıp kapanıyor. Bulduğum çözümleri denedim ama pek yardımcı olamadı. Siz yardım edebilir misiniz ?

Asus laptop demen birşey ifade etmez. Kahin değiliz. Sisteminin özelliklerini yazabilirmisin? Windows sürümün nedir?
Windows 10 kullanıyorum.
Ayarlar > Uygulamalar > Başlangıç burada gereksiz programları açık dan kapalı konumuna getirin
Bunu yapmıştım ama bir fayda etmedi.
Screenshot_10.png

Bir Asus laptopum var. 2-3 ay önce format atıldı. Formattan sonra bir sıkıntı yoktu. Ama şimdi çok yavaş açılıp kapanıyor. Bulduğum çözümleri denedim ama pek yardımcı olamadı. Siz yardım edebilir misiniz ?
Sistemin nedir? Yani ekran kartın, ram, işlemci gibi bileşenleri diyorum.

Windows 1809'a güncelle. Tüm driver'leri güncelle. Olmazsa SSD almak ile çözersin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı