ASUS, laptopta iade/değişim için en az 3 ölü piksel istiyor

Ya neden ariyorsunuz arkadaşlar? Trendyol'da Amazon'da ve Hepsiburada'ya laptop iadesi yaptim. Kimin ölu piksel kiminde baska sorun vardi. Ben hiç aramadim hepsini de en az 10 gun kullandim begenmedim diye iade ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya neden ariyorsunuz arkadaşlar? Trendyol'da Amazon'da ve Hepsiburada'ya laptop iadesi yaptim. Kimin ölu piksel kiminde baska sorun vardi. Ben hiç aramadim hepsini de en az 10 gun kullandim begenmedim diye iade ettim.
Almıyorlar hocam kullanılmış kutusu açılmış diye yoksa ben de isterim iade etmeyi. GPN Teknoloji satıcısı almıyor sonuçta kargo ona gidecek.

15 gün hususuna dikkat etmemişim. Paketin açılınca alınmaması durumu "bilgisayar sarf malzemeleri" için geçerli. Monitör, sarf malzemesi değildir.

Alıyorlar hocam ya daha 1.5 ay icinde 3 laptop 1 telefon iade ettim.
Hocam Trendyol canlı desteğe yazdım iade etmek istiyorum diye ölü piksel konusunu açmadan. Laptopu beğenmedim hoşuma gitmedi diye açılmış kurulumu yapılmış ürünleri alamıyoruz diyor bir daha geri gelsin istemiyorum.

Hocam Trendyol canlı desteğe yazdım iade etmek istiyorum diye ölü piksel konusunu açmadan. Laptopu beğenmedim hoşuma gitmedi diye açılmış kurulumu yapılmış ürünleri alamıyoruz diyor bir daha geri gelsin istemiyorum.

Haha hocam 13 bin TL'ye iade ettim laptopu hiç oyle bir şey yok hem de 10 gun kullanildi aramadim bile hemen iade açtım gonderdim. 1 haftada yatti para.

Haha hocam 13 bin TL'ye iade ettim laptopu hiç oyle bir şey yok hem de 10 gun kullanildi aramadim bile hemen iade açtım gonderdim. 1 haftada yatti para.
Hocam siz şanslıymışsınız ben şimdi gönderirim geri gelir ürün. Hangi satıcıdan almıştınız? Ben GPN Teknoloji'den almıştım.

Geri
Yukarı