ASUS M4A78LT-M-LE anakarta nasıl SSD takılır?

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
27 Nisan'da şöyle bir konu açmıştım:
Bu konuda da bilgisayara 4+4=8 GB RAM uyumlu olduğunu öğrendim benim RAM'IM DDR3 soketi.

Biraz önce şu konuda bana @GO NETWORK dedi ki:
Sistem biraz hafifler ama RAM kullanımı her türlü artar DDR3 de bence siz RAM yerine SSD alın daha iyi olur PC nizin RAM'dan çok SSD'ye ihtiyacı var.
Konu: Windows 11 22H2 güncellemesi her bilgisayara yüklenir mi?

Bu mesaj bana biraz mantıklı geldi çünkü Windows 10/11 günümüz işletim sistemleri SSD'de daha hızlı çalışıyor. Peki ASUS M4A78LT-M-LE anakartına uygun hangi SSD modelleri var bana önerebilir misiniz?

Yeni konularda görüşürüz.

Son düzenleme:
SATA olan her SSD'yi takabilirsiniz fakat hangi SSD'yi seçecekseniz önce buraya da danışın ki dandik markalı ürün almayın. RAM'de ekleyin sisteme aynı zamanda.

SATA olan her SSD'yi takabilirsiniz fakat hangi SSD'yi seçecekseniz önce buraya da danışın ki dandik markalı ürün almayın. RAM'de ekleyin sisteme aynı zamanda.
RAM'da ekleyin derken 8GB RAM'a mı çıkarın mı diyorsunuz?

SATA SSD'lerin okuma ve yazma hızları düşük mü oluyor her zaman ilk defa SSD'lere bakıyorum da.
______________________________________________________________________________________________________

Birde bu var M2 SATA SSD

Son düzenleme:
RAM'da ekleyin derken 8 GB RAM'a mı çıkarın mı diyorsunuz?

SATA SSD'lerin okuma ve yazma hızları düşük mü oluyor her zaman ilk defa SSD'lere bakıyorum da.
______________________________________________________________________________________________________

Bir de bu var M.2 SATA SSD.

Bu kadar pahalı bir şeye gerek yok sisteminiz zaten eski bu SSD'yi öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı