ASUS M5A97 LE r2.0 için ekran kartı önerisi

Cork2

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir ekran kartı alacağım. Darboğazlık yapmasını istemiyorum. İyi bir ekran kartı önerirseniz sevinirim.

İşlemci: AMD FX (tm) 8350 Processor.
Güç kaynağı: 750W.
RAM: 8 GB.

RX570 falandır üst limiti bu işlemcinin. Belki RX570'le bile yapabilir bilmiyorum. nVidia kısmında 1060 dahil 1060'tan üst her modelde darboğaz yaşarsın.

5500XT var darboğaz yapıyor 1660 var o da darboğaz yapıyor

O bütçede o işlemciye darboğaz yapmayan kart pek yok gibi.

1650 Super alabilirsin. Uymazsa 1650 al derim ben çünkü 1660 ve türevlerinde darboğaz artar.
2400TL bütçeyle de 1650S değmez gibi. İşlemcinin değişmesi lazım düzgün bir ekran kartı alınması için. 1660S alınırdı düzgün işlemci olsa.

2400TL bütçeyle de 1650S değmez gibi. İşlemcinin değişmesi lazım düzgün bir ekran kartı alınması için. 1660S alınırdı düzgün işlemci olsa.

Biz o fiyat aralığındaki aklımıza ilk gelenleri yazdık.
Yoksa mantığa vurduğunda neden alınır neden alınmaz çünkü onu da yazmıştım (darboğaz yapar demiştim)
Kendi cebine göre hareket eder kendi bilir.
İsterse parası artsın isterse artmasın.

Ayrıca sorunun trolllemeye giden yönü de bariz ortada.

İlk cümlede yazdım zaten o aralıkta darboğaz yapmayacak kart yok o fiyata o yüzden çok da önemsenmeyecek bir durum.

Yoksa mantığa vurduğunda neden alınır neden alınmaz çünkü onu da yazmıştım (darboğaz yapar demiştim)

İlk cümlede yazdım zaten o aralıkta darboğaz yapmayacak kart yok o fiyata o yüzden çok da önemsenmeyecek bir durum.
Trollemeye giden yönü derken neyden bahsediyorsunuz?

Yazma ozaman

Son düzenleme:

Geri
Yukarı