Asus MG248QE vs Asus VG248QE

defro

Decapat
Arkadaşlar fiyatları aynı ama birinin çerçeveleri daha kalın birinin daha ince.
Acaba tek fark bu mu? Hangisi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
MG248 de FreeSync var VG248 de yok. G Sync artık aktif ediliyor Free Sync monitörlerde ben olsam MG modelini alırım daha şık ve çerçeveleri ince.

Vg’nin paneli daha yeni illaki kontrastla alakalı iyileştirme ve siyahları daha hissedilirdir arkadan aydınlatmalı led var , opsiyon olarak nvidia bu ekran kartı İçin g sync kiti üretmiş ancak bulabilir misin bilmiyorum. Viewsonic vx2458 kullanıyorum Freesync aktif olduğunda 1ms kapanıyor bu aklında bulunsun.
Tercih senin.

Vg’nin paneli daha yeni illaki kontrastla alakalı iyileştirme ve siyahları daha hissedilirdir arkadan aydınlatmalı led var , opsiyon olarak nvidia bu ekran kartı İçin g sync kiti üretmiş ancak bulabilir misin bilmiyorum. Viewsonic vx2458 kullanıyorum Freesync aktif olduğunda 1ms kapanıyor bu aklında bulunsun.
Tercih senin.

tercih hakkın olsa bu ikisi arasında hangi modeli alırdın ?

tercih hakkın olsa bu ikisi arasında hangi modeli alırdın ?

Nereden alacağını bilmiyorum 1800-2000 arasında çıktığı İçin diyorum ben bunu alırdım veya daha ucuz bir monitörü tercih ederdim suan kullandığım gibi , 5-6 senelik paneli eskimiş bir monitöre o kadar vermek istemem açıkçası ama tercih et dersen hangisi daha ucuzsa onu al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı