ASUS monitör seçimi

Aynen hocam hep şans işi mesela bir arkadaşın sol altında var glowips bende sağ üst ve sol üst nasıl beceriyorlar acaba tam bastırmıyorlar mı :D.
Aslında sebebi o değil. :D İçindeki katmanların hizalaması yüzünden basınç farklılıkları oluşuyormuş. Kenarda oluşanlarına normal deniyor ortada oluşursa garanti kapsamına giriyor ama. Asus garantide çok sağlam ve hızlı o yüzden içim rahat.

Attığım model IPS. Sırf bu özellik yeter zaten. Ek olarak ekranı yatay dikey döndürme mevcut. Bir de dahili hoparlörü var fazladan :) Attığım model en çok tercih edilen modeldir.
Aynı özellikler Asus modelde de var.
Özellikle fps oyunu için alacam.
Asus alıp geçin derim.

Aslında sebebi o değil. :D İçindeki katmanların hizalaması yüzünden basınç farklılıkları oluşuyormuş. Kenarda oluşanlarına normal deniyor ortada oluşursa garanti kapsamına giriyor ama. Asus garantide çok sağlam ve hızlı o yüzden içim rahat.
Geçen asus laptopum bozuldu anakartı kendine bios uptade yaparken çöktü garantiye gönderdim iyi ilgileniyorlar sağ olsunlar.
Özellikle fps oyunu için alacam.
Bence de Asus almalısınız 2-3 aydır kullanıyorum memnunum.

Geçen asus laptopum bozuldu anakartı kendine bios uptade yaparken çöktü garantiye gönderdim iyi ilgileniyorlar sağ olsunlar.

Bence de Asus almalısınız 2-3 aydır kullanıyorum memnunum.
İkisi arasında kaldım. Çok anlamadığım için monitörlerden baya kararsız kaldım.

İkisi arasında kaldım. Çok anlamadığım için monitörlerden baya kararsız kaldım.
Hocam 165hz 1ms IPS Panel 24 inç bende csgo için aldım 24 inç olması daha iyi odağınızı arttırıyor 165hz zaten harika 144 ile 165i de test ettim fazla fark görmedim IPS Panel zaten harika Asus almanız bence en doğrusu olucaktır.

Hocam 165hz 1ms IPS Panel 24 inç bende csgo için aldım 24 inç olması daha iyi odağınızı arttırıyor 165hz zaten harika 144 ile 165i de test ettim fazla fark görmedim IPS Panel zaten harika Asus almanız bence en doğrusu olucaktır.
Çok teşekkürler. Benimde gönlüm Asus almaktan yana. Amazon.com.tr
burdan almayı düşünüyorum ne diyorsunuz? Yada incehesaptan cuma gecesi indirimin bekleyip şansa bu ürünün gelmesini mi beklesem ya da bu ürüne yakın bir ürün gelirse alsam mı acaba

Geri
Yukarı