Asus mu Casper mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Toplama pc tercih ederseniz ileride daha rahat edersiniz.

Toplama alman her zaman için daha iyi olur. Parçaların durumuna sen karar verirsin. Oyuncu isen ona göre parça alırsın , günlük kullanım için alacaksan ona göre alırsın. İlla hazır alacağım dersen Asus al.

Casper almıştı bende değişmeyen bi işlemci bi hdd bide fazlalık olsun diye ram kaldı :) Kasadan tut powersuplly'e kadar değiştirdim :)

Birde arkadaşlar ben en önemli şeyi söylememişim ben bu alacağım bilgisayarı peşin almıyacağım taksit ile alacağım işin birde o kısmından bakarsanız yani toplama bilgisayarda taksit yok benim bildiğim ama varsa siz söyleyin belki fikrim değişe bilir yani taksitli alacağım.
Taksitli toplama bilgiayar oluyorsa bütçem 3.500 & 4.000 TL arası.
Yani ben o yüzden hazır bilgisayar alıyım dedim taksitli oluyor diye toplama bilgisayarda taksit oluyorsa başka bir konu açıp 3.500 & 4.000 TL arası oyuncu bilgisayarı adlı konu açarım.
Tekrardan söylüyorum toplama bilgisayarda taksit var ise toplama bilgiayar düşünürüm.
Cevaplarsanız Sevinirim :) :)

Tüm parçalarda taksit uygulanır arkadaşm. sürekli bahane arayıp durma. toplamanın hiç bir eksisi yoktur.

Taksit var. Vatan bilgisayardan alıcaksan altta satın alma işleminde altta taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Benim bildiğim toplama bilgisayarın garantisi yok, benim bildiğim toplama bilgisayara taksit yok, neyi bilmiyorsun sen arkadaşım? Çok biliyorsan alsaydın istediğin bilgisayarı, neden burada konu açtın? Bu kadar insan senin paran çöpe gitmesin diye uğraşıyor, sen Casper markalı demir yığınını almak için bilmediğin şeyler hakkında konuşuyorsun. Sana yardım etmek insanın içinden gelmiyor, git ve Casper kurbanı ol.

Öncelikle Merhabalar.

Sorunuzda Çok ağır oyunları oynuyorum demişsiniz. O vericeğiniz para o kasarların hiç birini hak etmez.
en güzeli Şu adımları izleyiniz.

1- Bütçe
2- Neye hitap edicek ( Oyun,Program,vb)
3- İndirim ve Satın alınacak site.

Bizlere bütçenizi verir iseniz bu adımlara uygun bir şekildi İşletim sisteminden Tutun En küçük ayrıntısına kadar Sizlere destek vererek Güzel bir bilgisayar toplaya biliriz. İyi Technopatlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı