Casper mı, Asus mu?

Caper, Hacı Murat ise Asus Mercedes Benz'dir. Fakat Burada Asus hiç iyi bir kasa toplayamamış. Hatta ayıp bile etmiş. Asus'un topladığı sistem normalde güzel olurdu ama burada Casper mantığı ile 4 gb vramli 5 para etmez Gt 640 ekrankartını koymuş. Bunu Casper yapsa şaşırmazdım ama Asus böyle bir şey yapınca insan şaşırıyor. Ayrıca verdiğin linkteki Casper verdiğin linkdeki Asus'dan daha iyi. Ama ikisinide alma. Bütçe söyle biz toplayalım.

Arkadaş daha yeni katılmış, o yüzden Casper muhabbetini bilmiyor olabilir. Bence iki sistemi de alma, aynı fiyata daha iyi bir sistem toplanır.

Herkesi tek tek cevaplamak zor olacağından ve hemen hemen herkes aynı cevabı verdiğinden alıntılamadım.Birkaç sorum daha var:
1-)Casper'ı herkes kötülemiş nedenini biri açıklayabilirmi?
2-)Asus oldu varsaysak,1-2 sene içinde ekran kartı değiştirirsem onun dışında sıkıntı var mı ? O zamana kadar idare eder mi ? (Ultrada oynama takıntım yok med yeter)
3-)Oynayacağım asıl oyun Battlefield 4.GTX560'ın BF4 videolarını izledim youttube'da gayet iyi görünüyor hatta 1080p'de ultrada oynamış 30+ fps almış biri.Tamammükemmel değil ama yine de bukadar beğenilmeyecek bi ekran kartımıdır ?
İlgilenenlere teşekkürler

Casper alsan %99 anakartın ve ekran kartın ne olduğu belirsiz markalardan gelecek. Asus nasıl bir düşünceyle GT640 koymuş kasaya bilemiyorum ama o fiyata çok çok daha iyi toplama yapılır. Hazır istersen al asusu. Ilerde ekran kartını değiştirirsin. "Casper pişmanlıktır."

Bilgisayar piyasasında bu böyle. ASUS multimedya bilgisayarlarında GT 640 kullanıyor diye olumsuz yorumlar yapmayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı