ASUS N53SN SZ007V RAM Yükseltme

Bütçe
Max 700
Linkteki RAM sahte üretimi yıllar önce durdu. Görseldeki X ile işaretlenmiş sitelerden Kingston almayın. Görseldeki diğer herhangi bir siteden alırsanız sahte çıkma ihtimali olmaz resmi satıcı hepsi.
Öyle mi iyiki almamışım bunlara nasıl izin veriliyor yazık değil mi ya

Sahtesi yada 2.eli herneyse 300 lira orijinali 900 lira olunca mecbur alıyor insanlar.
üstad o zaman ddr3 1333MHZ 1.5v CL9 SODIMM Ram alıyorum 2 tane 4 alsam da mevcut ramlara dokunmasam 12 olsa stabil çalışır mı veya iki tane ayrı ayrı 8 mi alayım ? Ram yazınca da genelde n11 cıkıyor bu sayfalar gelıyor umarım saglam bir yer çıkar peki diğer markalar içinde geçerli mi o gösterdiğiniz görseldeki sayfalar.

üstad o zaman ddr3 1333MHZ 1.5v CL9 SODIMM Ram alıyorum 2 tane 4 alsam da mevcut ramlara dokunmasam 12 olsa stabil çalışır mı veya iki tane ayrı ayrı 8 mi alayım ? Ram yazınca da genelde n11 cıkıyor bu sayfalar gelıyor umarım saglam bir yer çıkar peki diğer markalar içinde geçerli mi o gösterdiğiniz görseldeki sayfalar.
Görsel Kingston'ın kendi sayfasına ait diğer markalar için bilmiyorum.

Üstat o zaman DDR3 1333MHz 1.5v CL9 SO-DIMM RAM alıyorum 2 tane 4 alsam da mevcut RAM'lara dokunmasam 12 olsa stabil çalışır mı veya iki tane ayrı ayrı 8 mi alayım? RAM yazınca da genelde N11 cıkıyor bu sayfalar gelıyor umarım saglam bir yer çıkar peki diğer markalar içinde geçerli mi o gösterdiğiniz görseldeki sayfalar.

4 tane RAM takacak slotunuz var mı ki? 4+4 yeterli bence ama 8+8 de takabilirsiniz.

anladım hocam oraya bakayım.

oraya şimdi baktım o üstü çizili olarak gözükmüyor.

Evet gerçekten fiyatlar çok yüksek baktım birkaç sayfada 1000 liradan aşağı değil diğer sayfalarda 300 lira

Evet gerçekten fiyatlar çok yüksek baktım birkaç sayfada 1000 liradan aşağı değil diğer sayfalarda 300 lira fakat stok yok birçok sayfada sanırım

Son düzenleme:

Evet gerçekten fiyatlar çok yüksek baktım birkaç sayfada 1000 liradan aşağı değil diğer sayfalarda 300 lira
Çizikleri ben attım. Çizgili sitelerde resmi satıcıda var sahte satanda var. Çizgi olmayanlarda sahte 2.el olma ihtimali yok.

Geri
Yukarı