Asus N550JK-CN090H vs Asus N750JK-T4109H

ogzo

Hectopat
Daha fazla  
Ben olsam 15.6" olanı alırım istiyorsanız daha sonradan SSD eklemesi yapabilirsiniz. Bence yapmalısınız. Asus N550JK-CN090H benim tercihim olurdu. Birde diğeri ağır 3.30 kg.

Ben olsam 15.6" olanı alırım istiyorsanız daha sonradan SSD eklemesi yapabilirsiniz. Bence yapmalısınız. Asus N550JK-CN090H benim tercihim olurdu. Birde diğeri ağır 3.30 kg.
Hocam ilk laptopum olacak bilgisayar mühendisliği ogrencisiyim masaüstü takildim bu zamana kadar. 17.3 mü daha iyi olur 15.6 mı ondan emin değilim aglirligin beni çok etkileyeceğini düşünmüyorum açıkçası 1 kilo fark var altı üstü.

Bilgisayar mühendisliğinde tasarım uzun kodları yazma düzenleme işleriyle uğraşıyorsanız. 17.3" avantajlı olabilir. Birde 17.3" daha büyük olduğundan onun soğutması biraz daha iyi olabilir. Benim tercihim her zaman küçük ama güçlü bilgisayarlardan yana olduğundan ben 15.6" tercih ederdim. Eğer siz gün içinde bilgisayarla fazla yolculuk yapmayacaksanız 17.3" de alabilirsiniz. Kişisel tercih meselesi olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı