Lenovo Y5070 59-432245 | Asus N750JK-T4109H |Asus N550JK-CN090H

tunahanpekel

Hectopat
Daha fazla  
Hocam elektrik elektronik mühendisliği 1. sınıf ögrencisiyim. bölümde kullanmak için laptop alıcam. bu 3 ü arasındayım hangisini tercih etmeliyim? ısınma problemi hangisinde var lenovo yanında harici dvd writer veriyorlar. Cevaplarınızı bekliyorum :)

Tunahan bende elektrik-elektronik bölümünde okuyorum bende çizim için laptop alacağım 15 tatilde lenovo alacağım çok araştırdım ısınmı sorunu olmadığından eminim ama harfdiski ve ekranı sıkıntılı zaten ben ssd takacağım.

Tunahan bende elektrik-elektronik bölümünde okuyorum bende çizim için laptop alacağım 15 tatilde lenovo alacağım çok araştırdım ısınmı sorunu olmadığından eminim ama harfdiski ve ekranı sıkıntılı zaten ben ssd takacağım.
Hibrit teknolojisi olduğundan ve 8gb ssdyi kullandığından hız sıkıntısı olmadığını duydum birkaç kişiden. ekran kartı gayet iyi değil mi ? bu arada nerde okuyorsun hocam hangi üniversite?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı