ASUS N552VW Termal Ped Kalınlığı Nedir?

TechnoDİNÇ

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarın (ASUS N552VW) termal macununu değiştirirken termal pedlerini de değiştireyim diyorum fakat doğru kalınlık ne hiçbir yerde bulamadım. Sosyal'de biraz gezdiğimde laptoplar genelde 0.5 mm kullanır diyorlar ama 1 mm de olabiliyormuş. Ne tavsiye edersiniz?

Görmeden bilemezsiniz. Açın kalınlıa bakıp sipariş verin.
O kadar hassas ölçüm yapabilecek ekipmanım yok ve pedler muhtemelen açarken parçalanacak çünkü bilgisayar 5 yıllık ve ne macunu ne pedleri değişti.
Bence padlerde toz yapışması veya yırtılma gibi fiziksel hasar yoksa ellemeyin gerek yok değiştirmeye.
Şimdilik durumunu bilmiyorum ama 5 yıllık bilgisayar ve şimdiye kadar ne macunu ne pedleri değişti. O yüzden muhtemelen açarken yırtılacaktır.

O kadar hassas ölçüm yapabilecek ekipmanım yok ve pedler muhtemelen açarken parçalanacak çünkü bilgisayar 5 yıllık ve ne macunu ne pedleri değişti.

Şimdilik durumunu bilmiyorum ama 5 yıllık bilgisayar ve şimdiye kadar ne macunu ne pedleri değişti. O yüzden muhtemelen açarken yırtılacaktır.
Termal ped aldınız mı? Aldıysanız hangi kalınlıkta aldınız. Bende de aynı model var.

Merhaba, konuyu hortlatmış gibi olacağım ama sorunu nasıl çözdünüz? Bizde de aynı modelden var.

Geri
Yukarı