ASUS N56V oyunları oynatır mı ?

• Konuyu başlatan Berkayy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
GT650 ile çok yüksek ayarlarda oynayamayacağını zaten söylemiştim. Benim dediğim 2 yıllık süre orta ayarlar (bazı oyunları en yüksek ayarlarda da oynayabilirsin) içindi. Sistemin kötü bir sistem değil ancak bütün oyunları en yüksek ayarlarla oynamayı da düşünme.

GT650 ile çok yüksek ayarlarda oynayamayacağını zaten söylemiştim. Benim dediğim 2 yıllık süre orta ayarlar (bazı oyunları en yüksek ayarlarda da oynayabilirsin) içindi. Sistemin kötü bir sistem değil ancak bütün oyunları en yüksek ayarlarla oynamayı da düşünme.

Far cry 3 full ayarlarda ama 1600X900 de 21/24 FPS veriyo.

Far Cry 3 optimizasyon açısından hatalı bir oyun. Çok iyi ekran kartına sahip olanlar bile Far Cry 3'te istenilen performansı alamıyor.

The witcher 2 assassins of king si bendeki nvidia geforce experience hatalı gösteriyo. Oyunun herşeyi en az da ama gende kasıyor anlamış değilim buna çözünürlükte dahil.

- - - Güncellendi - - -

Mesela örneğin ben bi assassins creed fanıyım assassins creed 3 in oyunlarını çok az kasıyo. 1920X1080 çözünürlük texture quality very high environment quality very high anti aliasing high shadow quality high iyi fps veriyor.

Bazı oyunların optimizasyonu çok iyi yapılmışken bazılarınki kötü yapılabiliyor. Bu iki oyun arasındaki fark bu sebeptendir. Ayrıca lütfen mesajlarınızı Türkçe kurallarına uygun şekilde yazınız yoksa yetkililerden uyarı alacaksınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı