ASUS N56VZ Mac OSX ML Kurulumu

Anlatımınız için teşekkürler. Verilerin dosyaya ulaşamyoruz nerden bulabiliriz? Biraz aradım bulamadım.

Dosya adını aratın ya da alternatif yükleme yöntemlerine yönelin.

Merhaba. Vermiş olduğunuz direktiflerle sistemi tek seferde kurdum. Ancak içinde kurulu olan Win 7 patladı. :) Bu sistemlerin ikisini de aynı anda kullanabilir miyim ?

BU rehbere bakabilirsiniz:

Dual Boot Windows 8.1 ve Mavericks 10.9.1 Rehberi » Technopat

Selamlar...
Wifi konusunda bir sorum olacak...
Asus N56vz imajını yükledikten sonra sitem düzgün çalıştı.. fakat Wirelass Network utility yazılımını Eğer sisteminiz Türkçe ise açamıyorsunuz, Crash hatası veriyor. Eğer sistem İngilizce ise bir sorun vermeden açılıyor.
1. Bu problemin çözümü hakkında bilgisi olan varmı acaba...
2. Facetime Görüntü vermiyor, ama kamera çalışıyor..

1. Dil ile alakası var ise mecbur öyle kullanacaksın.
2. Kameranız FaceTime desteklemiyordur. Normalde usb tak çalıştır olan kameralar ile çalışabiliyor (benim ucuz webcam ile bile).

Araştırmadan öğrenilmiyor... Wirelass ile alakalı sorunumu çözdüm...
-----I found that simply creating another user account on the machine was the answer.
The app I had an issue with worked perfectly in the new profile.My advice is, create a new account, and check if apps giving problems run there..

Türkçe olan dil ayarları ile yeni bir yönetici hesabı açtım.. wirelass network utility Sorunu bitti... Sıra geldi Facetime

Bu Rus arkadaşın kurulumunu ben de yaptım, image üzerinden bir kurulum, beş dakika içinde sistemin içinde girdim yalnız Dudarev sadece nvidia 650 ve wifi çalışmadığını söylemiş ama ben bluetooth'u ve touchpad'i de çalıştırmadım, aynı zamanda webcam'de facetime'da çalışmıyor, daha doğrusu ilk açılışta bir kaç saniye çalışıp duruyor.

site rusça olduğu için sonradan bunlar için bir işlem ve kext yüklenip yüklenmediğini de anlayamadım. nvidia 650'nin ve wifi'nin çalışmaması problem değil aslında ama osx'i en çok kullanmak istememin sebeplerinden biri de facetime. bu sorunları çözen varmı acaba.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı