Elektronik ASUS NVIDIA GeForce RTX 3050 OC Dual 5719 TL!

Neden her NVIDIA indiriminin altında AMD öneriyorsunuz?
Bu kadar kişi daha az performans vermesine rağmen NVIDIA tercih ediyorsa kalitesindendir. programlarının sorunsuz çalışmasından dolayıdır.
AMD fanboyları işte. Öğrenmişler bir AMD tonla bahane üretip AMD yi bir şekilde haklı çıkarmaya çalışıyorlar(fanboylar)

AMD fanboyları işte. Öğrenmişler bir AMD tonla bahane üretip AMD yi bir şekilde haklı çıkarmaya çalışıyorlar(fanboylar)
3050'mi savunuluyor burada? Bir de karşı tarafa AMD fanboyu deniyor? Harbi komik olmuş. Tarihin en kötü kartıdır 3050. Bir önceki serinin en kötü kartından daha kötü bir kart. Rx 6600 alınabiliyorken 3050'yi savunmanın hiç bir mantığı olamaz.

3050'mi savunuluyor burada? Bir de karşı tarafa AMD fanboyu deniyor? Harbi komik olmuş. Tarihin en kötü kartıdır 3050. Bir önceki serinin en kötü kartından daha kötü bir kart. Rx 6600 alınabiliyorken 3050'yi savunmanın hiç bir mantığı olamaz.
3050 yi hiçbir şekilde savunmadım ve en kötü kart olduğunu ben de biliyorum. Ben sadece her nvidia kart önerme konusunda alta gelip amd nin şu modelini al şu yönden daha iyi cart curt. Yav adam nvidia kart önermesi istiyor oda geçmiş oraya amd öneriyor. Demek ki adamın bir sebebi var da nvidia istiyor sen niye gidip te oraya saçma sapan önerilerde bulunuyorsun. Aynısı AMD için de geçerli. Nvidia fanbyoları gidiyor adamın biri amd sistem istiyor gidiyor altına nvidia öneriyor. Bu tür insanlara dedim ve fanboy diye de parantez açtım.

Hadi AMD dediğiniz kadar rezil olsun yine 2.el 2060 almak bin kat daha mantıklı 3050 kadar kötü rezil bir kart.
Alta yazdığımı oku.

Tamam beyler en iyi AMD RX6600 🤣
İyi olduğunuzdan şüphe ediyorum. Hiç kimse burada AMD fanboyluğu yapmamış. Ancak RTX 3050 fiyatına RX 6600 alınabiliyorsa işte o zaman iyidir. Örneğin iki adet biri Nvidia biri de AMD olmak üzere iki kart düşünelim. Bu kartlar eşit fiyatta ve eşit performansta olduğunu düşünelim. Bu durumda ben Nvidia tercih ederdim. Fakat Nvidia ile eşit fiyat ve daha iyi bir performans sunan bir kart var ise o zaman AMD'yi tercih ederim. Burada fanboyluk yok.

Hocam bende RX6600 düşünüyorum. RTX3050 mi sizce RX6600'mü?
RX 6600.

Hocam bende RX6600 düşünüyorum. RTX3050 mi sizce RX6600'mü?
Hiç 3050 diyenleri takma. 6600 3060 seviyesinde bir kart. Gelmiş geçmiş en kötü en kart 3050 fiyatına göre.

Geri
Yukarı