ASUS P5KPL-AM SE sisteme ekran kartı ve işlemci önerisi

toxic38

Femtopat
Daha fazla  
Anakartım ASUS P5KPL-AM SE 4 GB RAM'im var işlemci ve ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir? Bütçenizi bilmeden QX9770 ve GTX970 bile öneririz. (!)

1000TL bütçe ayırmak bu sistem için fazla. Ölü yatırıma girer bu tür sistemlerde. Onun yerine elinizdeki eski sistemi satıp bu bütçenizin üstüne onun parasını ekleyip APU sistem almanızı tavsiye ederim. Zaten Q9400 - Q9500 bile neredeyse Athlon 200GE ile CPU-Z çoklu çekirdek testinde eşdeğer.

hocam xeon işlemciler birazcık bütçeyi zorlytı
1000TL bütçe ayırmak bu sistem için fazla. Ölü yatırıma girer bu tür sistemlerde. Onun yerine elinizdeki eski sistemi satıp bu bütçenizin üstüne onun parasını ekleyip APU sistem almanızı tavsiye ederim. Zaten Q9400 - Q9500 bile neredeyse Athlon 200GE ile CPU-Z çoklu çekirdek testinde eşdeğer.
Hocam biliyorum Ama 2 3 defa denedim satamadım derslere fln bu pc ile giriyorum kasmaya başladı o yüzden Q9550 ve GT 730 nasıl olur hocam

GT730'a bulaşma, kendim kullanıyorum o kartı. Tek kelime ile rezalet yani :) Onun yerine HD7790 - HD7870 gibi kartlara bakabilirsin. Q9400 bile sizi idare eder yani illaki Q9550 almanıza gerek yok :) Fakat siz bilirsiniz. Bir de soğutucu alırsınız. Ama size korkunç gerçeği söyleyeyim :) Anakartınız maksimum 4 GB RAM destekliyor. Yani Siz işlemci ve ekran kartını halletseniz bile RAM sizi çok darlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı