Asus P5KSE sisteme ekran kartı ve güç kaynağı

İlk önce Windows 8 64 Bit'e geç. Sonrada 500 w 80+ kaliteli bir PSU al. Ekran kartı olarak GTX660 modeline yönelebilirsin. İşlemcin yeni nesil ekran kartları ile darboğaz yapacaktır. Q9300 ile GTX 660 kullanan bir arkadaşım ekran kartından tam performans alamıyor. Yani ileride İşlemci, RAM ve anakart üçlüsünü değiştirmen lazım. Bütün bunlar için düzgün bir kasanın olması lazım.

İlk önce Windows 8 64 Bit'e geç. Sonrada 500 w 80+ kaliteli bir PSU al. Ekran kartı olarak GTX660 modeline yönelebilirsin. İşlemcin yeni nesil ekran kartları ile darboğaz yapacaktır. Q9300 ile GTX 660 kullanan bir arkadaşım ekran kartından tam performans alamıyor. Yani ileride İşlemci, RAM ve anakart üçlüsünü değiştirmen lazım. Bütün bunlar için düzgün bir kasanın olması lazım.

Teşekkür ediyorum sana. Windows 7 ultimate'den memnundum ama geçmekte fayda var tabi. Sistem bir sene daha idare etsin yenileyecem insaallah. Ayrıca tam performans alınmaması oyun içimi yoksa oyun dışımı ya da her ikisimi ? Anlamadım açıkcası :rolleyes:

- - - Güncellendi - - -

Kardeş vallahi süpersin. Çok teşekkür ederim.O kadar Vatan Computer' da ve gezdim hiç denk gelmedim. Hemen gidip almalıyım. Zaten Recep Ağabey'de forumda cevaplarında bu kartı tavsiye etmişti .

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. Şuan internete özel indirim var, mağaza da indirim yokmuş ama sen yine de bir sor. %25 indirim varken al. Mağaza da indirim yoksa yoksa hafta sonu alırsın.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı