Çözüldü ASUS P7P55D PRO Windows 10 Kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

quixLeo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Merhabalar, bilgisayarımda Windows 10 kurulu vaziyette ancak bazı problemler yaşamaktayım format atmak istiyorum ancak atarken başarız oldum. Windows'un sitesinden Windows 10 ISO indiricisini indirip flash belleğe yazdım ancak format atamadım. BIOS'umun resimleri aşağıda olduğu gibidir yardımcı olursanız sevinirim. Format USB bellek üzerinden başlatılacak.

IMG_20200628_181238.jpg
IMG_20200628_181231.jpg
IMG_20200628_181208.jpg
IMG_20200628_181224.jpg

@quixLeo, bilgisayarın açıkken USB aygıtını herhangi bir USB porta takacaksın ve bilgisayarını yeniden başlatarak Boot tuşuna basacaksın. Ardından USB aygıtını seçip devam edeceksin.
Merhaba, Zaten o şekilde başlatıyorum ancak boot işlemi başlamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden başlamıyor? USB aygıtınızı Boot menüsünde seçip devamında olan şeyleri ekran görüntüsü şeklinde paylaşabilir misiniz? Ya da gönderi olarak da yazabilirsiniz.

• Beğen
İfadeler: acv
Bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas ASUS anakartlarda Boot tuşu F8'dir. Yukarıdaki arkadaş F2 demiş sizi yanlış yönlendirmiş. F8 tuşuna PC açılırken bas çıkan ekranda klayede yön tuşları ile USB'ni seç.
Not: O ekran tek seferde açılmayabilir, eğer F8 tuşuna bastığın halde açılmadıysa bir kere daha dene açılacaktır. Bilgisayarının açma tuşuna basar basmaz art arda F8 tuşuna basacaksın.
Eğer açılan ekranda USB'nin adı gözükmüyorsa USB'yi yanlış hazırlamışsındır.

Merhaba dostum, bilgisayarı kapatıp tekrardan açarken F8 tuşuna bastım ancak bilgisayar hiçbir tepki vermedi düz Windows açıldı.

Neden başlamıyor? USB aygıtınızı Boot menüsünde seçip devamında olan şeyleri ekran görüntüsü şeklinde paylaşabilir misiniz? Ya da gönderi olarak da yazabilirsiniz.

İsterseniz Video çekip yollayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı