Çözüldü ASUS P7P55D PRO Windows 10 Kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

quixLeo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Merhabalar, bilgisayarımda Windows 10 kurulu vaziyette ancak bazı problemler yaşamaktayım format atmak istiyorum ancak atarken başarız oldum. Windows'un sitesinden Windows 10 ISO indiricisini indirip flash belleğe yazdım ancak format atamadım. BIOS'umun resimleri aşağıda olduğu gibidir yardımcı olursanız sevinirim. Format USB bellek üzerinden başlatılacak.

IMG_20200628_181238.jpg
IMG_20200628_181231.jpg
IMG_20200628_181208.jpg
IMG_20200628_181224.jpg

Daha önceden de bu tarz sorunu olan bir kişi vardı ve USB aygıtını daha önceden temiz kurulum için kullanabildiğini söylemişti. Fakat tekrardan hazırlayınca sorunu çözüldü. Temiz kurulum USB aygıtınızı nasıl hazırladığınızı anlatabilir misiniz?
Merhaba, windows`un sitesinde bulunan kurulum aracını öncellikle indirdim ( Windows 10'u İndirin ) , daha sonra flaş belleğimi bilgisayara takıp Biçimlendir dedim hızlı biçimlendir tuşunu kaldırdım daha temiz olur diye düşündüm. Windowsun sitesinden indirdiğim yazılım ile flaş belleği doldurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, windows`un sitesinde bulunan kurulum aracını öncellikle indirdim ( Windows 10'u İndirin ) , daha sonra flaş belleğimi bilgisayara takıp Biçimlendir dedim hızlı biçimlendir tuşunu kaldırdım daha temiz olur diye düşündüm. Windowsun sitesinden indirdiğim yazılım ile flaş belleği doldurum.
O siteden dosyayı ISO olarak indirin sonra Rufus programı ile MBR olacak şekilde USB belleğe yadırıp öyle deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı