ASUS P8H61-M LX anakartın rev sürümü nedir?

DedektifPanda

Centipat
Daha fazla  
Anakartımı 2011 yılında kapalı kutu faturalı bir şekilde aldım. Sistemimi yükselttiğim içinde satmak istedim, rev3.00 olarak ilana koydum ama bir kişi ısrarla anakartımın rev1.00 olduğunu idda etti.

Kutuda ve anakartın uzerindeki etikette rev 3.00 yazıyor ama chipsetin hemen üzerinde rev1.00 yazdığı için emin olmadım. Seri numarasından sorgulattığım takdirde rev 3.00 yazıyor ama adam bunu kabul etmiyor. Emin olmak için konu açtım, anakartın uzerinde neden 1.0 yaziyor?

20220728_092310.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutunun üstünde, etiketin üstünde, ayrıca seri numarasında revizyon 3.0 yazıyorsa revizyon 3.0'dır. Adam muhtemelen ucuza kapatmak için öyle inatlaşmıştır sizinle. Ne kadara satıyorsunuz?

Kutunun üstünde, etiketin üstünde, ayrıca seri numarasında revizyon 3.0 yazıyorsa revizyon 3.0'dır. Adam muhtemelen ucuza kapatmak için öyle inatlaşmıştır sizinle. Ne kadara satıyorsunuz?
Hocam çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Pentium g620 ile birlikte 800tl tabii sünnettir pazarlık payıda var. Kutusundan kitapçığına kadar duruyor 😊

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı