Asus P8H77-V LE Anakarta SSD Önerisi

Merhabalar , geçen gün arkadaşım sizin önerdiğiniz SSD yerine başka bir şey önerdi ve daha iyi olduğunu söyledi fakat bana biraz garip geldi sizinle de paylaşmak istedim. Ne dersiniz ?
SanDisk Ultra 3D 250 GB 550MB-525MB/s Sata 3 2.5” SSD Fiyatı
Hocam! F/P istediğiniz için o ürünü önermiştim. Madem bütçenize yetiyor, o zaman Samsung alın kafanız rahat olsun bence :
Samsung 860 Evo 250 Gb
"En uygun fiyatlı olanlardan biri!" diye bu linki attım. Daha güvenilir bir satıcıdan, biraz daha fazlaya alıp almamak sizin bileceğiniz iş.

Hocam! F/P istediğiniz için o ürünü önermiştim. Madem bütçenize yetiyor, o zaman Samsung alın kafanız rahat olsun bence :
Samsung 860 Evo 250 Gb
"En uygun fiyatlı olanlardan biri!" diye bu linki attım. Daha güvenilir bir satıcıdan, biraz daha fazlaya alıp almamak sizin bileceğiniz iş.

Aslında evet haklısınız bütçem yetiyor fakat ben eski sistemime fazla masraf yapmaya çekindiğim için uygun fiyatlı olmasını istemiştim daha doğrusu dediğiniz gibi F/P ürünü . Buna ek olarak SSD'lerden okuma/yazma hızı dışında anlamadığım ve hangisi anakartıma uyar bilmediğimden yardım almak istedim. 2 ay içinde fiyatı dolar yüzünden artmaz ise son attığınızı tercih edeceğim :) Teşekkür ederim

Sisteminiz eski olabilir, önemli değil. Ben de eski sistemde kullandım, öncekinden daha yeni sisteme geçince daha da hızlı oldu. Samsung'u, sadece Okuma/Yazma özelliği için tavsiye etmedim. Eğer şuan bütçeniz varsa, bence Dolar'ı beklemeyin! Bu gidişle daha da artacak gibi görünüyor. Rica ederim, kolay gelsin! 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı