Asus Phoenix GT 1030 vs MSI GT 1030 Aero ITX

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Asus olan 30 TL daha ucuz. Ancak arada kaldım. Yüksek fiyatlı bir kart olsa görünüşünü beğendiğimi seçerim normalde ama öyle değiller. Asus tek slot kaplıyor ve saat hızları daha yüksek. Gerçi 3 FPS fark ediyor ama 3 FPS bu kart için önemli gibi malum :) MSI olan 2 slot kaplıyor ama soğutması daha iyi gibi duruyor. Bu sıkıntılı model alma dediğiniz biri var mı? Hangisini önerirsiniz? Ha bir de sadece özellikleri değil yazılımlarını da karşılaştırırsanız iyi olur. Asus'un şu yazılımını çok beğeniyorum gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus olan 30 TL daha ucuz. Ancak arada kaldım. Yüksek fiyatlı bir kart olsa görünüşünü beğendiğimi seçerim normalde ama öyle değiller. Asus tek slot kaplıyor ve saat hızları daha yüksek. Gerçi 3 FPS fark ediyor ama 3 FPS bu kart için önemli gibi malum :) MSI olan 2 slot kaplıyor ama soğutması daha iyi gibi duruyor. Bu sıkıntılı model alma dediğiniz biri var mı? Hangisini önerirsiniz? Ha bir de sadece özellikleri değil yazılımlarını da karşılaştırırsanız iyi olur. Asus'un şu yazılımını çok beğeniyorum gibi.
Monitorunda hangi girişler var? Sadece VGA varsa başka model almanı önereceğim -->Zotac GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Ekran Kartı ZT-P10300E-10L - Nanokatalog Artı burda gördüğün gibi kendi yazılımı ile overclockta yapabilirsin basitçe.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı