ASUS Prime H510M-K ile RX 580 uyumlu mu?

merthanvr

Femtopat
Daha fazla  
RAM
3600 MHz
İşlemci
i5 10400F
Uyumlu çalışır fakat daha iyi bir kart almaya yönelin RX 580 yazılım sorunları mevcut. GTX 1060 öneririm aynı bütçede tamam oda eski fakat yazılım sorunu çekmezsiniz en azından.

Gidip de bu kartları sıfır almaya çalışmıyorsunuzdur inşallah hocam.

İkinci elde 2K TL'ye RX 580 de bulunur GTX 1060 da.

O yüzden önerim 1060. Madem eski kart alıyorsunuz alın en azından yazılım sorunu gibi şeylerle uğraşmazsınız.

Uyumlu çalışır fakat daha iyi bir kart almaya yönelin RX 580 yazılım sorunları mevcut. GTX 1060 öneririm aynı bütçede tamam oda eski fakat yazılım sorunu çekmezsiniz en azından.

Gidip de bu kartları sıfır almaya çalışmıyorsunuzdur inşallah hocam.

İkinci elde 2K TL'ye RX 580 de bulunur GTX 1060 da.

O yüzden önerim 1060. Madem eski kart alıyorsunuz alın en azından yazılım sorunu gibi şeylerle uğraşmazsınız.
@Kaan Diktaş Hocam şöyle; zaten kasada aynı ürünler ek olarak anakart olarak H410H H V3 modeli takılıydı, birkaç gün önce monitör açılmamaya önce sinyal yok demeye sonra Power saving mode demeye başladı (sonrasında ekranı otomatik kapatıyordu) uzun bi' süre araştırdım, tüm çözüm seçeneklerini denedim (RAM SÖK TAK, ELEKTRİK AKSAMLARINI ÇIKAR BEKLET YENİDEN TAK VS.) Sonrasında götürdüğüm bilgisayarcı hata tespitte anakartın sorun yarattığını söyledi, şu anda uyumlu bir anakart bakıyorum bütçe 3.000TL civarında çok aşmadıkça öneri anakart alabilirim. Tabii 4 adet ek fan olduğunu da unutmazsak sevinirim.

Hocam şöyle; zaten kasada aynı ürünler ek olarak anakart olarak H410h h V3 modeli takılıydı, birkaç gün önce monitör açılmamaya önce sinyal yok demeye sonra Power saving mode demeye başladı (sonrasında ekranı otomatik kapatıyordu) uzun bi' süre araştırdım, tüm çözüm seçeneklerini denedim (RAM sök tak, elektrik aksamlarını çıkar beklet yeniden tak vs.) Sonrasında götürdüğüm bilgisayarcı hata tespitte anakartın sorun yarattığını söyledi, şu anda uyumlu bir anakart bakıyorum bütçe 3.000TL civarında çok aşmadıkça öneri anakart alabilirim. Tabii 4 adet ek fan olduğunu da unutmazsak sevinirim.

3K TL'de AM4 anakart alın. R5 5500 ya da 5600 alırsınız yanına bu bütçede AMD daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı