Elektronik ASUS Prime X670-P anakart ve Ryzen 7 7800x3D 18.999 TL

Hocam bende geçen hafta ROG STRIX B650-A Anakartı 9899'a aldım acaba iade edip bu ikili seti mi alsam çok kararsızım

Hayır ROG STRIX iade edilir mi hiç. 2 kuruş fazla olsun ama ROG kalitesini deneyimleyin. Ömrünüzün yaklaşık %5'ini onunla geçireceksiniz. Paraya çok takılmayın.

Bu anakart modelinden çok şikayet var ama son bios güncellemeleri ile stabil bir hal aldığı yorumlarını da okudum. Bu bundle bende sipariş ettim bakalım nasıl bir performans sağlayacak.

Bu anakart modelinden çok şikayet var ama son bios güncellemeleri ile stabil bir hal aldığı yorumlarını da okudum. Bu bundle bende sipariş ettim bakalım nasıl bir performans sağlayacak.
Evet bu ikiliyi bende aldım. Biosu sistemi kurmadan önce Usb FLash ile kesin güncelleyin sorun olmaz hocam.

Hayır ROG STRIX iade edilir mi hiç. 2 kuruş fazla olsun ama ROG kalitesini deneyimleyin. Ömrünüzün yaklaşık %5'ini onunla geçireceksiniz. Paraya çok takılmayın.

ASRock X670e Steel Legends şu an vatan da 11.379 TL 16+2+1 faz gibi değerlere sahip ve 7800x3D gibi bir işlemcide kullanacağım benim aldığım ROG'dan daha iyi gibi duruyor sizce iade edip bunu mu almalıyım?

Hayır iade etmeyin. Siz o anakartın o teknik özelliklerine kartı alıp takasiya kadar bakacaksınız. Sonrasında umrunuzda bile olmayacak ancak; ASUS'un Armoury Crate yazılımı sayesinde kasanın içindeki anakarta bağlı tüm fanları, sıvı soğutmaya bağlı işlemci sıcaklığı yerine kasanın içini gerçek anlamda ısıtan GPU'nun sıcaklığına göre çalıştırabilmenin rahatlığını her gün yaşayacaksınız.

Geri
Yukarı