Asus R9 270 OC Yapmalı mıyım?

ASUS R9 serisi kullanıyorsanız GPU Tweak programını kullanmanızı öneririm. Programı yükleyin ve ayarları hiç kurcalamadan, standart halinde bir görüntüsünü alıp Sosyal'e yükleyin.
Ben size hangi frekans veya benzeri ayarları ne şekilde belirleyeceğinize yardımcı olacağım.

ad.png
Hocam çok teşekkürler hemen atıyorum görüntüsünü.

Dosya Ekleri

• ad2.png
    ad2.png
    127,6 KB · Görüntüleme: 266
  • ad3.png
    ad3.png
    291,5 KB · Görüntüleme: 248
1100 çekirdek, 5700 bellek frekans değerlerine yükseltip stabilite testine sokar mısınız? FatureMARK veya 3DMARK gibi programlar ile ne kadar performans elde ettiğinizi görür ve stabil olup olmadığından emin olursunuz.
Ayrıca güncel oyunları da en üst seviye ayarlarda oynayın biraz, stabil kalmayı başarırsa zaten sıkıntı yok demektir.

1100 çekirdek, 5700 bellek frekans değerlerine yükseltip stabilite testine sokar mısınız? FatureMARK veya 3DMARK gibi programlar ile ne kadar performans elde ettiğinizi görür ve stabil olup olmadığından emin olursunuz.
Ayrıca güncel oyunları da en üst seviye ayarlarda oynayın biraz, stabil kalmayı başarırsa zaten sıkıntı yok demektir.
Hemen deniyorum hocam dediğini. Test sonuçlarını buraya atarım.

Hocam ilk test sonucum böyle .
2. test sonucuda geldi.

Dosya Ekleri

• asd.png
    asd.png
    177,9 KB · Görüntüleme: 193
  • ad2.png
    ad2.png
    129,9 KB · Görüntüleme: 256
Son düzenleme:
Testlerinizi bilgisayarınıza indirdiğiniz programlar aracılığı ile yapın, bir yanlışlık olmuştur.
Değerler gerçekten öyle olsa oyun bile oynayamazdın doğru dürüst :)

AIDA64 Extreme Edition ile de stabilite testi yapabilir ve oyun içerisindeki sıcaklık ve FPS değerlerini görebilirsin.
Oyunlarda bir sıkıntı olmasa gerek?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı