Asus R9 280X Artifact Problemi ve Garanti Süreci

Aynadaki çiziği en kaliteli temizlik malzemesiyle de silseniz çiziği gideremezsiniz. Sorununuz her oyunda kendini belli ediyorsa ürün garantiye gidecek ve size yenisini gönderecekler. Yapmanız gereken tek şey gelecek ürün de aynı sorun olmaması için Allah'a dua etmeniz.

@Silinen üye Aynı sorunu siz de yaşıyorsanız oyunda bu sorunu yaşarken videosunu çekin. Birkaç oyunda bunu yaptıktan sonra videoları Youtube'a upload edin. Ürünü ben Vatan Bilgisayar aracılığıyla gönderdim servisine, ürünü aldığınız yere yada direk Asus'a servise göndermek amacıyla teslim edin. Size takip numarası verecekler, Asus'u arayıp "Sorunu daha iyi anlamanız amacıyla video çektim, cihazım şuanda serviste. Video linklerini hangi mail adresine göndermeliyim ?" diye sorun. Ben öğrenmiştim fakat mail adresini unuttum. Maili gönderirken maili öyle bir yazınki işin ehli olduğunuzu düşünsünler. Bir çok işletim sisteminde bu sorunu yaşadığınızı söyleyin. Maile ürününüzün servis takip numarasını ve video linklerini ekleyin. Ben bu şekilde bir yol izledim ve çözüme ulaştım. Umarım sizde ulaşırsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı