ASUS R9 290X ve ASUS R9 290 sistem için yorumlarınız

Allah bilir arkadaş yarın bakkaldan casper markalı 4000TL'ye masaüstü bilgisayar alır. :D

- - - Güncellendi - - -

Zaten az yaş bu iş. Arkadaşla gergin bir durum oldu. Sistem toplanacak ama ben olmayacağım. Belki 'Youtube' de görebiliriz.

pc03 hocam iyi ki öyle olmuş. Bir sorun oldu mu, sen bunları seçtin, sorunlu bu parçalar, senin yüzünden oldu vb. ifadeler kullanacaktı. Asla yakınınız için sistem toplamayın.

Yani bilmiyorum, biraz sert mi davrandım ama 1 ayı geçti bu süre neredeyse. Normalde ciddi ve biraz sinirli bir yapım var, yaşım nedeni ile mi artık orasını bilemem. Genelde ben de biraz kullanıcılarla, samimi, daha sıcak davranmaya çalışıyorum. Bu neden dolayısıyla davranışlarımda bir değişiklik sezerseniz affola.

Yani bilmiyorum, biraz sert mi davrandım ama 1 ayı geçti bu süre neredeyse. Normalde ciddi ve biraz sinirli bir yapım var, yaşım nedeni ile mi artık orasını bilemem. Genelde ben de biraz kullanıcılarla, samimi, daha sıcak davranmaya çalışıyorum. Bu neden dolayısıyla davranışlarımda bir değişiklik sezerseniz affola.

Yaşın falan filan hiç alakası yok hocam, kesinlikle haklısın sen. Kaç hafta oldu gittiler geldiler, aldılar almadılar, vazgeçtiler fikir değiştirdiler,sevdiler sevmediler,arkadaşı bir öyle oldu bir böyle oldu :D Sonunda n'oldu hiç birşey :D Yani pufdan püsürükden konu kapatmayı ban vermeyi hesap silmeyi seven yönetici arkadaş bu yazıları görmüyor galiba.

Şimdi bütün bu yardımsever kullanıcıların emeği direk çöpe mi, yoksa geri dönüşüm kutusuna mı gitti? Veya hala bu düşüncelerle hareket edecek olan biri var mı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı