ASUS R9 290X ve ASUS R9 290 sistem için yorumlarınız

Sen de bir sistem toplayamadın gitti, 1 aydan uzun bir süredir sistem topluyorsun. Şüphelenmeye başladım ben artık. Neredeyse bütün mesajların kendi açtığın sistem toplama konularında. İlk açtığın konuya bakarsak 1 aya yakın bir süredir sistem topluyorsun, ya da hayal kuruyorsun.

pc03 yapmaz öyle bir şey. :D Eğer yapıyorsa onlarca kullanıcının hakkına girer...

- - - Güncellendi - - -

Sen de bir sistem toplayamadın gitti, 1 aydan uzun bir süredir sistem topluyorsun. Şüphelenmeye başladım ben artık. Neredeyse bütün mesajların kendi açtığın sistem toplama konularında. İlk açtığın konuya bakarsak 1 aya yakın bir süredir sistem topluyorsun, ya da hayal kuruyorsun.

Sistem toplamak öyle kolay mı aga. :D Ben de geçtiğimiz yaz alıyordum 1500 liralık bir sistem Exa tanıdık indirimiyle. Baktık iş güç var, dedem vefat etti, okullar açılacak, alamadık. Önümüzdeki yaz inşallah... Sonuçta burada internet üzerinde görüşüyoruz ve birbirimizin hayatından haberdar değiliz. Belki SypeR'ın işlerinde bir sıkıntı çıktı ve o da alamayacak. Nereden bileceksin ? Fakat şüphe her zaman iyidir...

Internet Forum Kuralları'nın 28. maddesine bir bak;

28. Sistem toplama konularında toplanacak sistem 1 aydan daha uzun bir süre sonra toplanacaksa konu kapatılacaktır.
1 aydan daha uzun bir süre sonra toplanmıyor ama 1 aydır topluyor, ne anlamı var şimdi bunun?

Sonuçta burada internet üzerinde görüşüyoruz ve birbirimizin hayatından haberdar değiliz. Belki SypeR'ın işlerinde bir sıkıntı çıktı ve o da alamayacak. Nereden bileceksin ? Fakat şüphe her zaman iyidir...
Çok haklısın, ancak ters bir durum olduğunda bunu belirtmeli. Aksi takdirde senin dediğin gibi...

Eğer yapıyorsa onlarca kullanıcının hakkına girer...

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese anlatayım. Zaten ben sistem toplamıyorum,arkadaşım topluyor ve benden rica etti. Pişman olmaya başladım önce GTX780 alacaktık Tİ versiyonu çıktı. Sonra R9 serisinin modelleri çıktı. Ama özel tasarımlı çıkmadı.

- - - Güncellendi - - -

Öncellikle güvenle bana güvenebilirsiniz. Bu size kalmış. Eğer zaten bir şüphe var ise değiştirmek zor. Bir de anlamadım bu şüphe nedir ? Tatsız bir durum için söylemiyorum. En kurallı,hayali sistemlere karşı,düzenli,bilgili ve güzel insanların bulunduğu bir forum ama dünya şartlarının gerektirdiği bir şüphe var. Hiç kimse bir birine güvenemiyor. Hem de internetteki insanlardan cidden şüphe duymak normal. Umarım kendimi anlatabilmişimdir. R9 290X özel soğutma ve diğer bileşenlerin fotoğraflarını görüceksiniz.
Bir de kim benim sistem topladığımı düşünüyor ? Ben bir elçi gibiyim. :D :) :D

İnsanın ne olacağı belli olmaz milli piyango çıkar canavar sistem dizersin, işin kötü gider arabanı, evini satarsın. İnsanların internette doğru veya yanlış söyleyeceği bilinmez. Ama herkese güvenmek zor. 44 yaşına gelmiş bir insan olarak herkese güvenilmez diyorum. Vallahi işimi gücümü bıraktım arkadaşın oyuncağı oldum. Ayıp değil mi ? Bir de bana '' Bir bakmadın sisteme.'' diyor. En son git Vatan'a al bir şey dedim. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı