Çözüldü ASUS ROG 2070S kullanan var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rucukutu76

Hectopat
Merhaba.
ASUS 2070S aldım ROG STRIX OC versiyon. Bir sorum olacak.
PC'yi kapattığımda benim ekran kartının güç girişlerinde beyaz LED'ler yanıyor. Acaba sizde de böyle mi?
PC kapalıyken ekran kartının statik elektrik toplamasından şüpheleniyorum.

Çözüm
Vallahi bende Power'i kapatıcam çünkü sanki kart üzerinde elektrik biriktiriyor.
Dün PC 2 kere kendi kendine kapandı ve açılmaya çalıştı açılamadı. 5 defa kendini yeniden başlatmaya çalıştı.
Sonra ekran kartını söktüm taktım düzeldi.
Tahminimce kart üzerinde statik elektrik tarzı bir şey biriktiriyor.
Vallahi bende Power'i kapatıcam çünkü sanki kart üzerinde elektrik biriktiriyor.
Dün PC 2 kere kendi kendine kapandı ve açılmaya çalıştı açılamadı. 5 defa kendini yeniden başlatmaya çalıştı.

Çözüm
6 ay önce pc'yi ilk aldığımda bende de o tarz reset atıp duruyordu. Neden kaynaklandığını bilmemekle beraber daha sonra o sorunu yaşamadım. Belki hiçbir faydası yok diyenler olacaktır ama ben sürekli gücü kesiyorum.

Windows günlüğünde headset Driver'i hatası alıyordum. Realtek ve ASUS sonar ve Studio programlarını kaldırdım. Sadece Cloud 2'nin USB'si ile Driver'ini kullanıyorum.
Şu anda kapanmadı ama bende güç kaynağını kapatıcam.

Bende asus rog strix rx570 ekran kartına sahibim ekran kartının güç aldığı kablonun takılı olduğu yerin ucundaki beyaz led benimde sürekli yanıyor sistem kapalı olsa dahi bu durum bir sorun arz edermi benim problemim sizinkiyle aynı sanırsam?
Anakart Güç Ledi.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı